Pūkinės striukės vyrams11

Peržiūrėjai visas kategorijos Pūkinės striukės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Striukės

Vyriškos pūkinės striukės: stilingos ir patogios

Vyriškos pūkinės striukės yra stilingos ir patogios. Ir turbūt nesuklysime, sakydami, kad kiekvieno šiuolaikinio vyro spintoje turėtų būti šis populiarus viršutinių drabužių tipas. Tai labai šiltas drabužis, galintis apsaugoti savo savininką nuo stiprių šalčių. Juk, nepaisant kalbų apie klimato atšilimą, mūsų klimato juostoje kasmet pasitaiko itin šaltų žiemos dienų. Be to, šiuolaikiniai dizaineriai siūlo vyrams skirtingų modelių vyriškas pūkines striukes, skirtas ne tik žiemos sezonui, bet ir pritaikytas rudeniui bei pavasariui. Minėtos striukės skiriasi ilgiu ir naudojamomis medžiagomis. Tačiau, besirinkdamas tinkamą variantą, turėtum atsižvelgti į kelis svarbius niuansus, kitaip įsigytas modelis gali neatitikti tavo poreikių. Taigi, kokie šie kriterijai? Visų pirma, rinkdamasis pūkinę striukę vyrams, turėtum pagalvoti, kokio stiliaus drabužius dėvi, koks tavo gyvenimo būdas ir kokio kūno sudėjimo esi? Apsvarstęs tai, gali apsidairyti mūsų asortimente ir atrasti modelius, kuriuos dėvėdamas be abejonės atrodysi madingai ir stilingai!

Vyriškų pūkinių striukių įvairovė

Netiesa, kad pūkinės striukės vyrams yra tik didelių dydžių pūkiniai „monstrai“. Iš tiesų, yra daugybė lengvų ir patogių modelių. Tau belieka išsirinkti gamintoją, stilių ir pageidaujamą dydį bei spalvą. Na, o tai padaryti nesunku, kai ABOUT YOU internetinė parduotuvė siūlo tokį platų pūkinių striukių vyrams pasirinkimą. Besirinkdamas, pamąstyk, kokiomis aplinkybėmis dėvėsi savo naująjį rūbą? Galbūt daug laiko praleidi prie vairo ar esi aktyvaus laisvalaikio gerbėjas? O gal esi ilgų pasivaikščiojimų mėgėjas? Nuo to priklausys, kokį modelį turėtum pasirinkti. Toliau plačiau papasakosime apie galimas pasirinkimo ypatybes. Norėdamas žiemą išlikti aktyvus, turėtum pasirinkti lengvesnį pūkinės vyriškos striukės modelį. Tokie produktai netrukdo judėti. Jie puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui. Na, o ilgesni modeliai užtikrins šilumą ilgų pasivaikščiojimų ar laisvalaikio gamtoje metu. Neabejotinas tokio tipo gaminių pranašumas yra patikima apatinės nugaros dalies apsauga nuo šalčio. Tokia pūkinė vyriška striukė tau tiesiog neleis sušalti!

Pūkinės striukės vyrams – evoliucija

Vyriškos pūkinės striukės palyginti nesena naujovė. Praeityje žieminė vyriška apranga būdavo siuvama iš avikailių ir kitų panašių medžiagų. Tačiau kailiniai iš vyriškos mados podiumų jau praktiškai visiškai pasitraukę, nors ir probėgšmais pasirodo vienoje kitoje kolekcijoje. Nepaisant to, daugelis šiuolaikinių vyrų papildė savo drabužių spintas universaliomis vyriškomis pūkinėmis striukėmis, kuriomis rengiasi, tiek eidami į darbą, tiek laisvalaikiu. Taigi nepraktiški kailiniai modeliai, galima sakyti, jau atsidūrė giliausiuose spintų užkaboriuose. Juos užtikrintai išstūmė pūkinės vyriškos striukės. Tiesa, ir šiuolaikiniai šio drabužio modeliai smarkiai skiriasi nuo jo pirmtakų. Pirmosios striukės kimštos pūkais buvo gaminamos kariškiams ir, iš tiesų, panašėjo į mūsų pradžioje minėtus „monstrus“. Tačiau šiuolaikiniai dizaineriai pertvarkė siuvimo koncepciją ir standartinę, „sunkią“ ir nekomfortabilią medžiagą pakeitė minkštesniais audiniais. Todėl, šis rūbas tapo žymiai lengvesnis ir patogesnis. Na, o jų modelių įvairovė stebina net visko mačiusius mados žinovus. Tad pasirinkimas nemažas – pirmyn į paieškas!