VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
„Bomber“ stiliaus striukės vyrams199

Vyriški bliuzonai: patogumas yra stilingas

Vyriški bliuzonai tai drabužis, kurio pavadinimas yra kilęs iš prancūzų kalbos ir reiškia trumpo (dažniausiai vyriško) švarko modelį. Prancūzų kalba „blouson“ yra švarkas, panašus į amerikietiškas „bomber“ striukes, karines ar policijos uniformas, kurios apačioje turi elastinę juostą, užtikrinančią gerą prigludimą prie kūno ir apsaugą nuo vėjo. Tokios pat elastinės juostos paprastai yra ir rankogaliuose. Taigi, nėra ko nė abejoti, kad su vyrišku bliuzonu tu tikrai nesušalsi! Ir, be abejo, galėsi mėgautis išskirtiniu komforto jausmu. O mes žinome, kaip vyrams patinka patogi apranga! Bliuzonai vyrams kaip tik ir yra tas garderobo elementas, galintis tau dovanoti dėvėjimo malonumą. Tad, paskubėk rinktis iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės siūlomo asortimento. Mūsų atstovaujami garsūs vyriškos mados kūrėjai skiria didelį dėmesį tam, kad šie drabužiai taptų ne tik patogūs, bet ir stilingi.

Vyriški bliuzonai. Kaip jie išpopuliarėjo?

Bliuzonai vyrams mados rinkoje pasirodė praėjusio amžiaus viduryje. Apie tai dar pakalbėsime. Dabar svarbiau yra tai, kad vos tik pasirodę, jie greitai įsiliejo į vyriško garderobo gretas. Kaip ir minėjome, vyriški bliuzonai praktiškai nepraleidžia šalto oro ir puikiai saugo nuo atšiaurių klimato sąlygų. Taigi, šis naujo tipo drabužis nesunkiai atrado savo pirkėją, o dabar kiekvienais metais išleidžiamos naujos kolekcijos, kuriose tu nesunkiai gali išsirinkti tinkamiausią sau modelį. Tau tereikia panaršyti mūsų kataloge. ABOUT YOU siūloma produkcija išsiskiria aukšta kokybe, nes prekiaujame tik rinktinių prekės ženklų gaminiais. Tad džiaugiamės, galėdami užtikrinti tave, kad investavęs į bliuzoną vyrams iš mūsų siūlomo asortimento, ne tik jausiesi su juo patogiai, bet ir džiaugsiesi jo ilgaamžiškumu. Na, o apie neatskiriamą mūsų visos produkcijos savybę – puikų stilių – jau kalbėjome. Tik priminsime, kad stilius yra tavo gero įvaizdžio dalis, o pastarasis padeda pasiekti aukštumas.

Bomber striukės vyrams

Bomber striukės vyrams (arba aviatoriaus striukės) yra kilusios iš amerikiečių karo lakūnams ir desantininkams skirtos aprangos Antrojo pasaulinio karo metais. Žinant šį faktą, tampa aišku, kodėl „bomberių“ rankogaliai ir juosmens juostos yra sukurti iš elastingų, priglundančių medžiagų. Pastaroji savybė leido pilotus apsaugoti nuo vėjo. Tačiau, neilgai trukus nuo savo atsiradimo, „bomberiai“ vyrams tapo neįtikėtinai madingu viršutinių drabužių elementu ir tarp civilių jaunuolių. Greičiausiai, taip nutiko dėl šio drabužio minimalistinio ir karinio stiliaus, istorinės reikšmės ir, be abejo, jau aptarto dėvėjimo komforto. Kurį laiką pabuvęs mados viršūnėse šis rūbas trumpam nusėdo subkultūrų mados padangėse ir jo populiarumas priblėso. Tačiau, 2012 m. „bomberiai“ vyrams pergalingai grįžo į dizainerių kolekcijas ir vėl žengė ant populiariosios mados pjedestalo, tapdami daugelio mados mėgėjų favoritais. Tokia striukė organiškai tinka daugeliui stilių, todėl laikui bėgant jos populiarumas tik auga. Šiais laikais bomber striukė vyrams yra laikoma nepakeičiama preke beveik kiekvieno vyro pereinamojo metų laiko garderobe.