Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Demisezoninės striukės3 152
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Pavasarinės striukės vyrams – ką kiekvienam derėtų žinoti?

Yra tam tikri drabužiai, kurie turėtų būti kiekvieno vyro spintoje, o vienas iš jų - pavasarinės striukės. Tokias striukes galima dėvėti ne tik pavasarį, bet net ir ankstyvąjį rudenį ar šaltesniais vasaros vakarais, kai norisi užsimesti ką nors ant pečių. Jas dažniausiai ganėtinai paprasta stilingai suderinti su kitais, jau turimais drabužiais ir avalyne, todėl nereikia dėti papildomų pastangų. Tačiau, reikia atsiminti vieną dalyką – striukė atrodys stilingai ir bus lengvai derinama tik tada, kai ji pati bus graži bei aukštos kokybės. Taigi, išsiaiškinkime, ką reikėtų žinoti kiekvienam vyrui prieš keliaujant ieškoti šio viršutinio drabužio.

Vyriškos pavasarinės striukės – ar su jomis apskritai galima atrodyti gražiai?

Pavasarinės striukės, kaip ir bet kuris kitas rūbas, gali atrodyti tiek stilingai, tiek neskoningai. Tai priklauso nuo to, kokį modelį nuspręsi pasirinkti ir nuo to, ar išsirinksi sau tinkamą dydį ir spalvą. Tačiau, svarbu paminėti, kad visuomenėje dažnai yra sutinkamas stereotipas, kad striukės apskritai negali atrodyti gražiai, nes jų paskirtis yra visai kitokia. Laimei, mūsų dienomis dizaineriai bei įvairūs prekiniai ženklai sėkmingai keičia šį klaidingą įsitikinimą vis dažniau pasiūlydami itin stilingų striukių vyrams. Svarbu pabrėžti, kad būtent šis drabužis dažniausiai yra perkamas ne vienam sezonui, todėl neverta taupyti – geriau nusipirkti vieną geros kokybės striukę, kurią galėsi drąsiai nešioti kelis metus, nei pirkti vis naują kiekvieną pavasarį. Maža to, jei striukė bus geros kokybės, tu pats jausiesi tiesiog puikiai ją vilkėdamas kiekvieną dieną.

Vyriškos striukės pavasariui turi būti labai kokybiškos

Vyriškos striukės pavasariui gali būti skirtingo dizaino bei sudėties, tad tikrai nėra lengva išsirinkti tokį variantą, kuris puikiai atitiktų visus norimus reikalavimus. Tačiau, yra keli dalykai, į kuriuos atkreipęs dėmesį tikrai atrasi puikų drabužį. Pirmiausia, būtinai atidžiai skaityk sudėties etiketes. Kuo natūralesnė bus sudėtis, tuo prabangiau striukė atrodys. Antra, būtinai atkreipk dėmesį į tai, kad ant striukės nebūtų jokių styrančių siūlių – tai yra akivaizdus nekokybiškos prekės patvirtinimas. Taip pat, pirk tik savo dabartinio dydžio striukę. Jei imsi didesnę su ta mintimi, kad po ja dėvėsi megztinį, didžiąją laiko dalį ji atrodys tau pernelyg didelė. Tuo tarpu, jei planuoji numesti svorio ir įsigyti mažesnę striukę, ji tau bus nepatogi ir atrodysi lyg su išaugtine. Nors kokybiškos striukės pavasariui vyrams nėra pigus drabužis, tačiau puiki žinia yra ta, kad jų galima rasti kur kas mažesnėmis kainomis, jei paieškosi nuolaidų ir pirksi internetu. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU rasi ne tik platų prekių asortimentą, bet ir prieinamas kainas.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vyrams
Prekių ženklai vyrams
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG