CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai vyrams7

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

Vyriški Ugg‘ai – su kuo avėti ir kaip juos prižiūrėti tinkamai?

Kiekvienas vyras nori ne tik atrodyti stilingai, bet ir jaustis patogiai, o vyriški Ugg‘ai yra vieni tų batų, kurie padeda pasiekti šio rezultato. Šie batai yra puikiai tinkami šaltam sezonui, kai lauke vyrauja minusinė temperatūra. Jie yra itin šilti, nes vidus pašiltintas avikailiu, o išorėje yra nuo drėgmės apsauganti, šildanti tekstilė. Visgi, daugelis bijo juos įsigyti, nes mano, kad atrodys kvailai ar neskoningai. Taip pat, ypač populiari nuomonė, kad šiuos batus yra sudėtinga prižiūrėti ir jie greitai susidėvi. Taigi, išsiaiškinkime, kaip juos avėti stilingai ir kaip prižiūrėti, kad jie tarnautų ilgus metus.

Ugg batai vyrams – prie ko juos derinti?

Ko gero viena populiariausių vyriškų ugg spalvų yra ruda. Ši spalva yra ganėtinai neutrali, tad puikiai tinka prie įvairaus kolorito drabužių. Visgi, jei nesijauti taip, tarsi gali lengvai ir greitai stilizuoti įvairius drabužių derinius, tačiau nori turėti bent vieną porą šių patogių batų, gali rinktis dar neutralesnę - juodą spalvą. Juodi batai tinka beveik prie bet kokios aprangos, tad galėsi juos avėti tiek su laisvalaikio drabužiais, tiek derinti su šiek tiek oficialesniais rūbų deriniais. Šie batai yra visiška žiemos klasika, tad jei jie bus puikiai prižiūrėti ir atrodys tvarkingai, tu tikrai galėsi jaustis stilingai ir pilnai pasitikėti savimi.

Kaip tinkamai prižiūrėti vyriškus Ugg batus?

Vyriškus Ugg batus prižiūrėti yra ganėtinai lengva – tereikia turėti visas reikiamas priemones būtent tokio tipo avalynei. Labai svarbu paminėti, kad prieš kiekvieną sezoną juos būtina impregnuoti su specialiais skysčiais – taip jie ilgesnį laiką išliks atsparūs vandeniui ir ant jų nesusidarys baltų dėmių nuo druskų. Taip pat, šią avalynę būtina periodiškai gerai išvalyti. Gamintojas rekomenduoja naudoti specialų muiliuką bei šepetėlį, kurie yra pritaikyti būtent šių batų valymui. Maža to, atsimink – kad ir kaip norėtųsi, jokiu būdu neskalbk jų įprastoje skalbimo mašinoje. Tai gali negrįžtamai sugadinti tavo avalynę. Maža to, stenkis neavėti šių batų tuomet, kai lauke yra drėgna arba stipriai lyja.

Taigi, ar verta įsigyti Ugg‘us vyrams?

Šis klausimas dažnai kyla vyrų galvose, tačiau atsakymas yra vienareikšmiškas – kiekvienas vyras, kuris vertina patogumą bei stilių, turėtų turėti bent vieną ugų vyrams porą. Ši avalynė ne tik atrodo stilingai, bet ir šildys tavo kojas net pačiomis žvarbiausiomis žiemos dienomis. Jei pasirinksi tinkamą spalvą ir gerai juos prižiūrėsi, šie batai tarnaus labai ilgą laiką ir tikrai taps vienais tavo mylimiausių.