ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Rūbai vyrams – kiekvienai progai tinkamas stilius

Mėgsti kiekvieną dieną sužavėti nauju, stulbinančiu įvaizdžiu ir domėtis aktualiausiais paskutinės mados drabužių modeliais? Tuomet mūsų internetinės parduotuvės drabužių vyrams katalogas yra kaip tik tau. Stilingi vyrai ir dizaineriai jau seniai pripažino, kad vyrų mados tema jokiu būdu nėra prastesnė ar paprastesnė nei moterų. Būtent dėl to šiais laikais vyrai gali rinktis tarp daugybės skirtingų įvaizdžių - nuo kasdienių ar gatvės drabužių iki verslo ar ekstravagantiškos aprangos. Pagauk įkvėpimą naršydamas po drabužių vyrams skyrių ir susikurk savo individualų stilių iš vyriškų džinsų, marškinėlių ar marškinių, bei stilingų batų ar sportinių batelių. Tada nepamiršk išbaigti savo stiliaus, išsirinkdamas šiuolaikišką vyrišką švarką ar laisvalaikio paltą ir, žinoma, surask tau labiausiai tinkančius aksesuarus. ABOUT YOU pasirūpins visais vyriško stiliaus atributais!

Individuali apranga vyrams

Ar nori išsirinkti tokią vyrišką aprangą, kuri padėtų tau atrodyti kaip vaikinui iš modernaus megapolio? Tada derink vyriškas siauras kelnes su apsmukusiu megztiniu, laisvalaikio batais ir odine striuke ar vyriškumą pabrėžiančiu, liemenuotu paltu. Sportiškam įvaizdžiui sukurti rinkis įprastus ar berankovius marškinėlius, taip pat puikiai tiks laisvas džemperis. O gal vis dėlto verslo apranga yra tavo prioritetas? Tuomet rinkis prabangius marškinius bei švarkus, kurie tobulai derės su kostiuminėmis kelnėmis ar laisvais vyriškais džinsais. Šis derinys leis tau susikurti rafinuoto verslininko stilių. Jei prie viso šio įvaizdžio dar išsirinksi ir ekstravagantišką laikrodį, net neabejok, jog per kitą verslo susitikimą būsi pačios geriausios formos – ne tik stilingas, bet ir pasitikintis savimi. Nesuskaičiuojama galybė žymiausių prekinių ženklų ir jų kūrinių jau laukia, kol juos atrasi!

Vyriški rūbai ABOUT YOU parduotuvėje – ekstravagancija ir šiuolaikiškumas!

Šelmišką aprangos vyrams pusę atstovauja aptrinti džinsai ir odiniai švarkai, kuriuos pagal savo norus gali išsirinkti natūralios ar dirbtinės lygios odos, ar zomšo. Be abejo, madą suprantantis džentelmenas kokybiškai apsirengęs nori būti nuo galvos iki kojų. Tam siūlome platų spektrą apatinių rūbų – nuo apatinių marškinių, kurie puikiai pabrėžia ir pagražina figūrą, iki kiekvieno vyro skoniui įtinkančių trumpikių. Įspūdingą vyrams skirtų drabužių asortimentą užbaigia vyriški maudymosi šortai, tradiciniai kostiumai, vyriški batai ir vyriškų drabužių IŠPARDAVIMO skyrius, skirtas nuolaidų medžiotojams. Tau tereikia išsirinkti savo mylimiausią įvaizdį, o mes pasirūpinsime, kad tavo stilingas spintos papildymas atsidurtų tavo namuose vos per keletą dienų.