ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

Naktiniai drabužiai vyrams56

Peržiūrėjai visas kategorijos Naktiniai drabužiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Apatiniai

Vyriškos pižamos suteiks tau maksimalų komfortą miegant

Nedaugelis vyrų, rinkdamiesi drabužius, pirmiausia pagalvoja apie vyriškus apatinius drabužius ar pižamas. Tačiau būtent vyriška pižama yra labai svarbi asmeninei savijautai miegant. Nesvarbu, ar trumpi vyriški naktiniai marškiniai ar ilgi modeliai: tinkama apranga užtikrina ramią naktį. Daugelis šiuolaikinių prekių ženklų jau pripažino didelę vyriškų naktinių drabužių svarbą. Vargu, ar yra apatinius vyrams gaminančių prekių ženklų, kurie nesiūlytų vyriškų pižamų, vyriškų naktinių marškinių ar naktinių šortų. Ką tai reiškia tau? Kad tavęs laukia itin platus skirtingų dizainų, spalvų ir modelių pasirinkimas. Viską rasi būtent čia – internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU. Pasirūpink savo komfortu ir ramiu miegu, išsirinkdamas patogią, tinkamą konkrečiam metų laikui ir, be visa ko, stilingą pižamą vyrams.

Nepakeičiamas rūbas maloniai ramybei lovoje – pižamos vyrams

Miegodami visi prakaituoja. Dėl šios priežasties ypač svarbu atkreipti dėmesį į teisingą naktinę aprangą. Tavo vyriškos pižamos turi patikimai sugerti drėgmę ir nukreipti ją į išorę, kad galėtum ramiai ir patogiai mėgautis naktimi. Štai kodėl daugelis vyrų pižamų modelių yra pasiūti tik iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė ar šilkas. Jos sujungia geriausias šilumines savybes ir aukštą pralaidumą orui. Ar tau patinka, rūbai, kurie yra ypač minkšti ir patogūs? Tuomet modelis iš viskozės yra tinkamas pasirinkimas. Natūralus pluoštas prisitaiko prie tavo individualių kūno kontūrų ir yra lengvai prižiūrimas bei tvirtas. Vyrams siūlomi miegui skirti rūbai paprastai būna dviejų variantų. Trumpa versija bus idealus pasirinkimas vėlyvą pavasarį ir vasarą. Komplektas su šortais ir trumpomis rankovėmis užtikrins malonią vėsą miegant ir suteiks galimybę tavo odai kvėpuoti šiltomis naktimis. Kai temperatūra nukrinta, rinkis ilgas vyriškas pižamas. Jos palaikys šilumą naktį ir taip pat bus tinkamos dėvėti jau atsikėlus. Jas tikrai puikiai ir patogiai gali dėvėti per pusryčius arba skaitydamas laikraštį ant sofos. Patarimas: kai lauko temperatūra vėsta, gali tiesiog suderinti ilgas vyriškos pižamos kelnes su trumpais marškinėliais. Tai idealiai tiks pereinamuoju sezonu arba vėsiomis vasaros naktimis.

Vyriškos pižamos – įnešk spalvų į savo miegamąjį

Yra sakoma, kad naktį visos katės yra pilkos. Bet tai neturi būti taikoma tavo vyriškai pižamai. Daugybė prekės ženklų siūlo tau spalvingus modelius, kurie praskaidrins tavo nuotaiką, o tai, be jokios abejonės, teigiamai atsilieps ir tavo miego kokybei. Nustebink savo mylimąją su žaisminga pižama, papuošta linksmais paveikslėliais ar įdomiais raštais. Dar vienas naudingas triukas – daugumos vyriškų pižamų viršutinius marškinėlius drąsiai gali dėvėti ir dieną prie džinsų ar šortų. Niekas nepastebės skirtumo, o tu jausiesi patogiai bei stilingai. Užsisakyk labiausiai patikusią vyrišką pižamą internetu iš ABOUT YOU, ir jau po kelių dienų mėgaukis kaip niekada saldžiu ir ramiu miegu su savo nauju stilingu naktinių rūbų komplektu.

Jei tu taip pat ieškai pižamos ir savo draugei ar žmonai, gali ją rasti „Pižamos moterims“ kategorijoje. Atrodykite stilingai kartu.