CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Apatiniai vyrams27

Peržiūrėjai visas kategorijos Apatiniai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Apatiniai

CALVIN KLEIN apatiniai vyrams – prestižinis patogumas kiekvienam

Papildyk savo drabužių spintą su spalvingais ir patogiais CALVIN KLEIN apatiniais rūbais vyrams. Nuo trumpikių iki sportinių kelnių, kiekvienas drabužis papuoštas charakteringu ir išskirtiniu prekės ženklo logotipu, tad gali nebijoti, jei apatinės kelnaitės išlįs iš po apsmukusių gatvės stiliaus džinsų – tai tik parodys tavo stiliaus ir mados pojūtį. Pajausk išskirtinį patogumą su kokybiškais CALVIN KLEIN vyriškais apatiniais. Čia gali rasti pačių įvairiausių stilių modelių – nuo laisvų šortukų iki firminių įprasto dizaino kelnaičių. Atrask tai, kas tau labiausiai tinka ir patinka. Nesvarbu, kokia tavęs laukia diena, su jais visada jausiesi patogiai, nes kiekviena pora sukurta nepriekaištingai ir visai nevaržo judesių bei yra nepastebimo net su aptemptomis bėgiojimo kelnėmis ar siaurais šortukais. Jie priglus lyg tavo antra oda, tad pamiršk rūpesčius ir derinimą prie skirtingų drabužių. Klasikiniai apatiniai yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medvilnės, kuri nesmuks ir puikiai laikysis po kelnėmis. Gali pasirinkti žemesnio ar aukštesnio liemens modelį priklausomai nuo to, kokio dizaino kelnes mėgsti nešioti. Užsisakyk CALVIN KLEIN vyriškus apatinius iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės ir jauskis patogiai kiekvieną dieną.

Vyriški apatiniai CALVIN KLEIN – pasaulinį žinomumą pelniusi klasika

Ieškok vyriškų CALVIN KLEIN apatinių drabužių iš kvėpuojančių, elastingų audinių, kad visą dieną jaustumeisi patogiai, nesvarbu, ar dėvi siaurus džinsus ir ruošiesi žiūrėti sporto rungtynes bare, ar esi su savo oficialiu kostiumu darbe. CALVIN KLEIN vyriškų apatinių kolekcija siūlo plačią spalvų paletę, kad galėtum juos stilingai derinti prie savo aprangos, net jei nesiruoši jų niekam parodyti. Jei nori, kad jie šiek tiek kyšotų virš kelnių, rinkis ryškių raštų ir spalvų aptemptus šortukus su ikonišku logotipu ant liemens. Jie idealiai tinka savaitgaliais dėvėti po plėšytais džinsais, taip suteikdami tavo stiliui dar daugiau laisvės ir žaismingumo. CALVIN KLEIN apatinius vyrams taip pat gali įsigyti komplektais, kad galėtum iš karto apsirūpinti savo mėgstamiausiais skirtingų spalvų ar atspalvių modeliais.

CALVIN KLEIN apatiniai drabužiai vyrams – tavo jaukiam komfortui naktį

Darbas baigėsi, todėl laikas persirengtį į kažką jaukesnio ir patogesnio? CALVIN KLEIN vyriškų apatinių drabužių kolekcijoje yra ir naktinių drabužių: tam kad galėtum patogiai atsipalaiduoti namuose po darbo ar savaitgalį, kai negali atsitraukti nuo naujo Netflix serialo. Laisvi, minkštos medžiagos marškinėliai yra puikus pasirinkimas tingiems vakarams ant sofos, apsigaubus švelniu apklotu. Taip pat nepraleisk progos įsigyti apatines kelnes su užsiaurintais galais, kurios suteiks nepaprasto patogumo miegant ar tiesiog snaudžiant lietingą popietę. O gal vėl pasinėrei į filmus? Priderink prie šių kelnių džemperį ir šlepetes bei sukurk itin patogų ir stilingą savo naminės aprangos įvaizdį. Papildyk savo spintą itin kokybiškais ir stilingais CALVIN KLEIN apatiniais vyrams iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės.