Aksesuarai622
Auskarai 'Marina' iš Pilgrim, spalva – Auksas, Prekių apžvalga

Pilgrim

17,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Auskarai 'Roberta' iš Pilgrim, spalva – Auksas, Prekių apžvalga

-16%

Pilgrim

14,90 EUR17,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Grandinėlė 'Ronja' iš Pilgrim, spalva – Auksas, Prekių apžvalga

Pilgrim

25,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Auskarai 'Sophia' iš Pilgrim, spalva – Auksas, Prekių apžvalga

Pilgrim

17,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Apyrankė 'ENERGETIC' iš Pilgrim, spalva – mėlyna / geltona / Auksas / alyvinė spalva / perlų balta, Prekių apžvalga

Naujiena

3 vnt. pakuotė

Pilgrim

34,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Žiedas iš Pilgrim, spalva – sidabrinė, Prekių apžvalga

Pilgrim

29,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 50-60
Žiedas 'Compass' iš Pilgrim, spalva – sidabrinė, Prekių apžvalga

Pilgrim

34,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 50-60
Auskarai 'Jenifer' iš Pilgrim, spalva – Auksas, Prekių apžvalga

Pilgrim

29,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size

Pilgrim istorija ir filosofija

1983 metais du danai Anemetė Markvad ir Tomas Adamsenas įkūrė aksesuarų moterims prekės ženklą Pilgrim . Pradžioje savo unikalius papuošalus pora pristatinėjo įvairiuose festivaliuose. Jie norėjo kurti gaminius, persmelktus meile žmonėms, kurie atspindėtų jų pagrindines vertybes – spontaniškumą, intymumą ir autentiškumą. Remiantis šiomis vertybėmis papuošalai kuriami ir dabar. „Mes su Tomu nebuvome verslininkai, tačiau turėjome idėją kurti gražius papuošalus, o kartu darbo vietas, kuriose žmonės jaustųsi laimingi, galintys atskleisti savo kūrybines galias. Kiekvieną dieną stengėmės ugdyti pasitikėjimą ir atsakomybę“, – pasakoja A. Markvad. Kūrėjai taip pat atsako, kokia filosofija vadovaujasi ir ką reiškia kompanijos pavadinimas: „Juvelyriniai dirbiniai yra mūsų aistra, jie „kalba“ apie žmogaus svajones, širdies ir sielos troškimus. Didžiuojamės, kad Pilgrim prekės ženklą išlaikėme autentišku – likome ištikimi sau, iš ten kur atėjome ir ten kur einame. Pavadinimas „piligrimas“ (angl. pilgrim) reiškia nuolatines paieškas, kaip išreikšti save naujais būdais, kaip atrasti naujas galimybes. Svarbiau ne kelionės tikslas, o pats ėjimas, todėl mūsų prekės ženklas yra gyvas ir nuolat juda“.

Pilgrim gaminiai tiks kiekvienai progai

Pilgrim gaminiai skirti įvairioms progoms ir kiekvienai moteriai. Jeigu nori išsirinkti universalius auskarus, rinkis ovalo formos. Jie tiks įvairioms progoms, prie skirtingos aprangos. Pilgrim ovalūs auskarai yra elegantiški, jų klasikinis dizainas niekada nesensta. Šiuos papuošalus galima nešioti darbe, paplūdimyje ar vakarėlyje. Kiekviena moteris gali pasirinkti mažesnio ar didesnio dydžio auskarus su įvairiomis stilingomis dekoracijomis ar be jų. Mažesni lanko formos – pabrėžia moters išvaizdą, o didesni auskarai su akmenimis – labiau paryškiną aprangos stilių ir makiažą. Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU ir tu rasi sau tinkančius aukso ar sidabro auskarus bei kitus aksesuarus. Pilgrim siūlo juvelyrinius dirbinius, kurie gali būti tiek elegantiški ir puošnūs, tiek kuklesni. Jie puikiai tiks prie džinsų ar marškinėlių, ilgos suknelės ar laisvalaikio kombinezono.

Kaip derinti Pilgrim gaminius

Pilgrim prekės ženklo dizainerių nuomone, kaip 1980 metais buvo madinga nešioti grandinėles, taip ir dabar. Rinkdamasi gali eksperimentuoti su įvairiais dydžiais. Jeigu nori daugiau klasikinio varianto, kuris padės tau atrodyti jaunatviškiau, derink kelias grandinėles vienu metu, kitaip tariant – sluoksniuok. Šiek tiek turėtų skirtis jų ilgis, gražu, jei viena iš jų bus su elegantišku pakabuku. Pilgrim dizaineriai moterims pataria eksperimentuoti su papuošalų dydžiu, sluoksniuoti skirtingų ilgių ir tekstūros grandinėles, nes tai suteikia jaunatviškumo. Norinčiai išlaikyti vientisą stilių moteriai patartina rinktis vieno prekės ženklo aksesuarus – auskarus, grandinėles, apyrankes – taip būsi tikra, kad jie derės tarpusavyje.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG