Striukės moterims3,094

Striukės, išryškinančios moterišką individualumą ir grožį

Kiekviena moteris nori išreikšti save, bet tuo pačiu atrodyti patraukliai ir elegantiškai. Atvėsus orams tai sunkiau padaryti. Todėl tam galima rinktis praktišką, bet tuo pačiu ir individualumą išryškinantį drabužį - striukes. Striukės moterims - svarbus garderobo elementas, kai lauke šalta, o jūs norite ne tik šilumos, bet ir puošniai, patogiai apsirengti. Anksčiau moteriškos striukės buvo priskiriamos grynai tik sportinei aprangai, tačiau šie laikai jau pasikeitė. Jos jau net laikomos oficialiu drabužiu, kuris nė kiek nenusileidžia senajai klasikai - paltams. Tačiau renkantis šį apdarą svarbu atsižvelgti į savo poreikius: ar tai bus kasdienis drabužis, ar skirtas pasipuošti. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, koks oras vyrauja ten, kur gyveni, tai ypač svarbu renkantis medžiagą, iš kurios tavo pasirinktas modelis yra pasiūtas. Norėdama išsirinkti tinkamą drabužį, apsvarstyk kriterijus, kurie išvardyti žemiau.

Striukės pasirinkimo kriterijai

Renkantis moterišką striukę turi apsvarstyti, kokia proga ją dėvėsi. Jei svarbiausias aspektas - šiluma, tada pasinaudojus naujausiomis technologijomis gali surasti puikią alternatyvą storai pūkinei aprangai. Dabar siūlomas kokybiškas, sintetinis pašiltinimas apsaugantis nuo drėgmės ir vėjo. Pats drabužis neturėtų būti per laisvas - daugeliui moterų svarbu, jog net šaltuoju metų periodu būtų pabrėžta figūra. Tačiau nereikėtų persistengti, nes ankštas drabužis bus nepraktiškas, po juo negalėsi pasivilkti džemperio ar megztinio. Dar vienas svarbus aspektas - moteriškos striukės ilgis. Aktyviems žmonėms labiau patiks trumpesni modeliai, tačiau daug vaikštantiems ir ilgai būnantiems šaltame ore geresnė alternatyva - ilgesnis modelis. Striukėse moterims dažnai būna ir papildomų elementų, padedančių apsisaugoti nuo žvarbos. Taip pat svarbu atsižvelgti į drabužio pasiuvimą. Jei siūlės bus blogai susiūtos, tada apsauga bus nepilna, nes vėjas tokį drabužį perpūs. Net tokios smulkmenos, kaip gerai veikiantis užtrauktukas ar sagų pritvirtinimas, gali lemti tavo pasirinkimą. ABOUT YOU parduotuvėje gali pirkti striukes internetu.

Striukių mados tendencijos

Šiuolaikiniame pasaulyje striukės tapo neatskiriama įvaizdžio dalimi. Tuo pačiu jos yra ir universalus rūbas. Jas galima priderinti tiek prie džinsų, tiek ir prie dalykinio kostiumėlio, pasirinkti elegantišką klasiką variantą arba netikėčiausiais dekoro elementais papuoštą modelį. Dažniausiai striukių moterims madoje vyrauja tamsesnės spalvos, nors paskutiniu metu jos tampa vis spalvingesnės ir ryškesnės. Įsivyrauja net geltona ir sidabrinė spalvos. Viskas priklauso nuo tavo skonio ir noro eksperimentuoti. Šis drabužis yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, kuri suteikia šilumą bei komfortą. Pasirinkus tinkamą modelį, pasiūtą iš kokybiško audinio, su patvariomis detalėmis, galėsi džiaugtis šiuo šaltojo sezono drabužiu ne vienerius metus. Spalva taip pat yra svarbi, jei nori šį drabužį dėvėti ilgą laiką, nes mados vėjai yra labai permainingi ir, jei pasirinksi ryškią spalvą, būk pasiruošusi drabužį netrukus keisti. Tuo tarpu tamsesnės klasikinės palvos, tokios kaip pilka, juoda, žalia ir mėlyna visada yra madoje. Beje, kad ir kas tau svarbiausia, ABOUT YOU parduotuvėje gali įsigyti tau tinkamą striukę internetu.