VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.

Moteriškos kepurės: elegancija ir ekstravagancija, klasika ir eksperimentai

Jauna, elegantiška ir fatališka moteris, vilkinti mažą juodą suknelę, plačiabriaunę skrybėlę ir didelius saulės akinius, lengvai nusileidžia laiptais į gatvę, netikėtai įkiša du pirštelius į tobulai nudažytas lūpas, valiūkiškai sušvilpia – ir sustabdo taksi. Nepakartojama Audrey Hepburn iš amžinųjų „Pusryčių pas Tifanį‟ – moteriškumo, grakštumo ir stiliaus įsikūnijimas. Ar tai galėtum būti tu? Mes tuo net neabejojame! Sukurti šį įvaizdį – ir šimtus kitų, fantastiškų ir sportiškų, svajokliškų ir vėjavaikiškų, fatališkų ir jausmingų – tau padės jos: kepurės ir skrybėlės. Svajok, eksperimentuok ir stebėk, kaip moteris veidrodyje keičiasi sulig kiekvienu nauju galvos apdangalu. Aktorė, sportininkė, aristokratė, svajoklė – visa tai esi tu.

Kepurės moterims – tai ir jauki šiluma, ir stilingas aksesuaras

Žvarbią rudens arba žiemos dieną neapsieisi be šiltos, minkštos megztos kepurės, kuri saugos tave nuo peršalimo ir leis jaustis saugiai ir jaukiai net spaudžiant stipriam šaltukui. O jeigu nemėgsti žieminių kepurių, neskubėk slėptis po dideliu gobtuvu: megztos kepuraitės alternatyva – minkštos ir šiltos, stilingos ir jaunatviškos ausinės bei įvairių medžiagų ir dizaino galvajuostės. Vasarą plačiabriaunės skrybėlės, minimalistinės skrybėlaitės, žaismingos panamos ir sportiškos beisbolo kepuraitės apsaugos tavo plaukus nuo išsausėjimo ir nublukimo, o tavo akis – nuo ryškios saulės, verčiančios prisimerkti ir susiraukti. Tačiau galvos apdangalai – tai ne tik šilumos suteikiantis arba nuo saulės, vėjo ir lietaus saugantis aksesuaras. Tai dar ir būdas suteikti nepakartojamo, romantiško ir žaismingo, ekstravagantiško ir elitinio žavesio tavo kasdieniam, sportiškam arba atostogų įvaizdžiui.

Skrybėlės ir kepurės: kiekvienai moteriai, dienai ir nuotaikai

Galbūt galvoji: „Nesu „kepurių mergina‟, tai ne mano stilius. Nežinau, kaip išsirinkti ir prie ko priderinti“. Bet net jeigu niekada nesipuošei skrybėlaitėmis ir kepuraitėmis, pabandyk! Pasižiūrėk, kaip pasikeis tavo veidas ir visas tavo įvaizdis: paprasčiausi balti marškinėliai, lengva, laisva palaidinė, gelėta šilkinė suknelė, klasikiniai arba plėšyti džinsai, netgi sportinė apranga. Tinkamai parinktas galvos apdangalas suteiks tavo stiliui lengvumo arba rimtumo, jaunatviškumo arba dalykiškumo, jautraus ir jausmingo moteriškumo arba urbanistinės nepriklausomybės. Dar vienas privalumas: galvos apdangalų pasaulyje praktiškai neegzistuoja dydžiai. Tad pamačius patikusį daiktą nereikės dvejoti: ar jis tiks mano figūrai? Kokį dydį rinktis? Ar teks jį išmesti, jeigu numesiu arba priaugsiu šiek tiek svorio? Tiesiog žvalgykis, rinkis, pirk, matuokis – ir būk nuostabi!