„ABOUT YOU Awards“: -20% PAPILDOMAI VISKAM5

AYA22Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Skrybėlės ir kepurės1 381
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
smėlio TOMMY HILFIGER Kepurė: priekis
Patarimas
Tvaresnis

TOMMY HILFIGER

34,90 EUR
Galimi dydžiai: 55-60
smėlio Tommy Jeans Skrybėlaitė: priekis
Naujiena

Tommy Jeans

29,90 EUR
Galimi dydžiai: 55-60
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Moteriškos kepurės: elegancija ir ekstravagancija, klasika ir eksperimentai

Jauna, elegantiška ir fatališka moteris, vilkinti mažą juodą suknelę, plačiabriaunę skrybėlę ir didelius saulės akinius, lengvai nusileidžia laiptais į gatvę, netikėtai įkiša du pirštelius į tobulai nudažytas lūpas, valiūkiškai sušvilpia – ir sustabdo taksi. Nepakartojama Audrey Hepburn iš amžinųjų „Pusryčių pas Tifanį‟ – moteriškumo, grakštumo ir stiliaus įsikūnijimas. Ar tai galėtum būti tu? Mes tuo net neabejojame! Sukurti šį įvaizdį – ir šimtus kitų, fantastiškų ir sportiškų, svajokliškų ir vėjavaikiškų, fatališkų ir jausmingų – tau padės jos: kepurės ir skrybėlės. Svajok, eksperimentuok ir stebėk, kaip moteris veidrodyje keičiasi sulig kiekvienu nauju galvos apdangalu. Aktorė, sportininkė, aristokratė, svajoklė – visa tai esi tu.

Kepurės moterims – tai ir jauki šiluma, ir stilingas aksesuaras

Žvarbią rudens arba žiemos dieną neapsieisi be šiltos, minkštos megztos kepurės, kuri saugos tave nuo peršalimo ir leis jaustis saugiai ir jaukiai net spaudžiant stipriam šaltukui. O jeigu nemėgsti žieminių kepurių, neskubėk slėptis po dideliu gobtuvu: megztos kepuraitės alternatyva – minkštos ir šiltos, stilingos ir jaunatviškos ausinės bei įvairių medžiagų ir dizaino galvajuostės. Vasarą plačiabriaunės skrybėlės, minimalistinės skrybėlaitės, žaismingos panamos ir sportiškos beisbolo kepuraitės apsaugos tavo plaukus nuo išsausėjimo ir nublukimo, o tavo akis – nuo ryškios saulės, verčiančios prisimerkti ir susiraukti. Tačiau galvos apdangalai – tai ne tik šilumos suteikiantis arba nuo saulės, vėjo ir lietaus saugantis aksesuaras. Tai dar ir būdas suteikti nepakartojamo, romantiško ir žaismingo, ekstravagantiško ir elitinio žavesio tavo kasdieniam, sportiškam arba atostogų įvaizdžiui.

Skrybėlės ir kepurės: kiekvienai moteriai, dienai ir nuotaikai

Galbūt galvoji: „Nesu „kepurių mergina‟, tai ne mano stilius. Nežinau, kaip išsirinkti ir prie ko priderinti“. Bet net jeigu niekada nesipuošei skrybėlaitėmis ir kepuraitėmis, pabandyk! Pasižiūrėk, kaip pasikeis tavo veidas ir visas tavo įvaizdis: paprasčiausi balti marškinėliai, lengva, laisva palaidinė, gelėta šilkinė suknelė, klasikiniai arba plėšyti džinsai, netgi sportinė apranga. Tinkamai parinktas galvos apdangalas suteiks tavo stiliui lengvumo arba rimtumo, jaunatviškumo arba dalykiškumo, jautraus ir jausmingo moteriškumo arba urbanistinės nepriklausomybės. Dar vienas privalumas: galvos apdangalų pasaulyje praktiškai neegzistuoja dydžiai. Tad pamačius patikusį daiktą nereikės dvejoti: ar jis tiks mano figūrai? Kokį dydį rinktis? Ar teks jį išmesti, jeigu numesiu arba priaugsiu šiek tiek svorio? Tiesiog žvalgykis, rinkis, pirk, matuokis – ir būk nuostabi!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Ši akcija tęsis iki 2022 05 26 (23:59). Kitos sąlygos https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG