Skrybėlės ir kepurės1 057
pilka Brixton Skrybėlaitė 'MESSER FEDORA'

Brixton

69,90 EUR
Galimi dydžiai: 53-54, 55-56, 57-58, 59-60
juoda Samsoe Samsoe Megzta kepurė 'AMA'

Samsoe Samsoe

59,90 EUR
Galimi dydžiai: One Size
PayPalMastercardVisaApmokėjimas pristačiusOmniva

Moteriškos kepurės: elegancija ir ekstravagancija, klasika ir eksperimentai

Jauna, elegantiška ir fatališka moteris, vilkinti mažą juodą suknelę, plačiabriaunę skrybėlę ir didelius saulės akinius, lengvai nusileidžia laiptais į gatvę, netikėtai įkiša du pirštelius į tobulai nudažytas lūpas, valiūkiškai sušvilpia – ir sustabdo taksi. Nepakartojama Audrey Hepburn iš amžinųjų „Pusryčių pas Tifanį‟ – moteriškumo, grakštumo ir stiliaus įsikūnijimas. Ar tai galėtum būti tu? Mes tuo net neabejojame! Sukurti šį įvaizdį – ir šimtus kitų, fantastiškų ir sportiškų, svajokliškų ir vėjavaikiškų, fatališkų ir jausmingų – tau padės jos: kepurės ir skrybėlės. Svajok, eksperimentuok ir stebėk, kaip moteris veidrodyje keičiasi sulig kiekvienu nauju galvos apdangalu. Aktorė, sportininkė, aristokratė, svajoklė – visa tai esi tu.

Kepurės moterims – tai ir jauki šiluma, ir stilingas aksesuaras

Žvarbią rudens arba žiemos dieną neapsieisi be šiltos, minkštos megztos kepurės, kuri saugos tave nuo peršalimo ir leis jaustis saugiai ir jaukiai net spaudžiant stipriam šaltukui. O jeigu nemėgsti žieminių kepurių, neskubėk slėptis po dideliu gobtuvu: megztos kepuraitės alternatyva – minkštos ir šiltos, stilingos ir jaunatviškos ausinės bei įvairių medžiagų ir dizaino galvajuostės. Vasarą plačiabriaunės skrybėlės, minimalistinės skrybėlaitės, žaismingos panamos ir sportiškos beisbolo kepuraitės apsaugos tavo plaukus nuo išsausėjimo ir nublukimo, o tavo akis – nuo ryškios saulės, verčiančios prisimerkti ir susiraukti. Tačiau galvos apdangalai – tai ne tik šilumos suteikiantis arba nuo saulės, vėjo ir lietaus saugantis aksesuaras. Tai dar ir būdas suteikti nepakartojamo, romantiško ir žaismingo, ekstravagantiško ir elitinio žavesio tavo kasdieniam, sportiškam arba atostogų įvaizdžiui.

Skrybėlės ir kepurės: kiekvienai moteriai, dienai ir nuotaikai

Galbūt galvoji: „Nesu „kepurių mergina‟, tai ne mano stilius. Nežinau, kaip išsirinkti ir prie ko priderinti“. Bet net jeigu niekada nesipuošei skrybėlaitėmis ir kepuraitėmis, pabandyk! Pasižiūrėk, kaip pasikeis tavo veidas ir visas tavo įvaizdis: paprasčiausi balti marškinėliai, lengva, laisva palaidinė, gelėta šilkinė suknelė, klasikiniai arba plėšyti džinsai, netgi sportinė apranga. Tinkamai parinktas galvos apdangalas suteiks tavo stiliui lengvumo arba rimtumo, jaunatviškumo arba dalykiškumo, jautraus ir jausmingo moteriškumo arba urbanistinės nepriklausomybės. Dar vienas privalumas: galvos apdangalų pasaulyje praktiškai neegzistuoja dydžiai. Tad pamačius patikusį daiktą nereikės dvejoti: ar jis tiks mano figūrai? Kokį dydį rinktis? Ar teks jį išmesti, jeigu numesiu arba priaugsiu šiek tiek svorio? Tiesiog žvalgykis, rinkis, pirk, matuokis – ir būk nuostabi!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Skrybėlės ir kepurės, VienspalvisSkrybėlės ir kepurės, Vieno dydžioSkrybėlės ir kepurės, 56Skrybėlės ir kepurės, 57Skrybėlės ir kepurės, 60
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2021 About You AG & Co. KG