„ABOUT YOU Awards“: -20% PAPILDOMAI VISKAM5

AYA22Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Baseino ir paplūdimio šlepetės113
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
rožinė DIESEL Šlepetės 'MAYEMI': priekis
Premium

DIESEL

Šlepetės 'MAYEMI'

49,90 EUR
Galimi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40
rožinė FILA Šlepetės 'Morro Bay': priekis
Naujiena

FILA

Šlepetės 'Morro Bay'

22,90 EUR
Galimi dydžiai: 38, 39, 40, 42
balta EA7 Emporio Armani Sandalai / maudymosi batai: priekis
Naujiena
Premium

EA7 Emporio Armani

Sandalai / maudymosi batai

49,90 EUR
Yra daugybė dydžių
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Baseino šlepetės: kodėl jos būtinos?

Baseino šlepetės turi keletą skiriamųjų bruožų. Tai yra ypatinga, siauros paskirties avalynė, kuriai keliami specialūs reikalavimai. Visų pirma, ši avalynė neturėtų peršlapti, o jos paviršius turėtų greitai džiūti. Pastarasis reikalavimas nė kiek nestebina, juk, pasibaigus vandens procedūroms, reikia skubėti į persirengimo kambarį, o ne laukti, kol išdžius šlepetės. Baseinui skirti batai yra skirti ne tik estetiškam vaizdui sukurti (nors šiais laikais tarp šių gaminių galima rasti tikrų meno kūrinių), bet ir asmeninės higienos palaikymui. Tokia avalynė apsaugo kojas nuo grybelio, kuris, deja, gana lengvai „prikimba“ drėgnoje viešųjų maudyklų aplinkoje. Žinoma, baseinuose vanduo yra chloruotas, tačiau ši priemonė neturi įtakos persirengimo kambariuose. Bet kokiu atveju, svarbu išskirti dar vieną reikalavimą, taikomą baseino šlepetėms. Pageidautina, kad jos būtų su neslystančiu padu. Apie saugumo užtikrinimą verta pakalbėti plačiau. Tai ir padarysime tolesnėje pastraipoje.

Baseino šlepetės privalo užtikrinti tavo saugumą

Besirinkdama šlepetes baseinui , būtinai atsižvelk į tai, ar jos yra saugios. Šlapios, plytelėmis išklotos grindys baseine dažnai būna labai slidžios, todėl lengva paslysti ir susižeisti. Dėl to turėtum atkreipti ypatingą dėmesį į saugos reikalavimus, keliamus šiai avalynei. Kitaip, smagus pasiplaukiojimas gali baigtis kiek liūdniau, nei tikėjaisi. Taigi, svarbiausia, norint įsigyti kokybišką avalynę baseinui, atkreipti dėmesį į tokios avalynės padą. Jis turėtų būti reljefinis. Tai neleis kojai paslysti ant drėgnų grindų. Padas turi užtikrinti patikimą sukibimą su šlapiomis plytelėmis. Lašai nuo drėgnų drabužių ir purslai nuo paties baseino labai greitai panaikina net uoliausios valytojos darbą, tad savo saugumu, visų pirma, turime rūpintis patys. Tačiau gali nesijaudinti, ABOUT YOU prekiaujama avalynė baseinui atitinka visus saugumo ir komforto reikalavimus. Garsiausių sportinės avalynės gamintojų produkcija, kuria prekiaujame, pateisins tavo lūkesčius!

Neslystančios baseino šlepetės – vandens pramogų palydovas

Neslystančios baseino šlepetės ištikimai lydės tave vandens pramogų metu. Taigi, galėsi nesibaimindama džiaugtis baseino gaiva ir plaukiojimo teikiamu malonumu. Baseinai tampa vis populiaresne tiek laisvalaikio, tiek kasdieninio sporto dalimi. Juos pamėgo ne tik profesionalūs plaukikai, bet ir savo sveikata besirūpinančios merginos ir moterys. Jeigu lankai baseiną bent porą kartų per savaitę, turbūt pritarsi, kad tai puikus būdas atsipalaiduoti. Ir, be abejo, palaikyti puikią figūrą ir šalinti raumenų įtampą. Na, o kad galėtum pasinaudoti visomis šiomis baseino teikiamomis naudomis, turi pasirūpinti ir kojų higiena bei savo saugumu. Šiuos aspektus užtikrinti padeda kokybiška baseino avalynė. Todėl, atmink, kad besirinkdama batus, skirtus lankymuisi baseine, pirmiausia turėtum patikrinti jų padą – jis turi būti neslidus. Visa kita – tavo skonio ir asmeninių nuostatų reikalas. Mes siūlome tau žinomiausių prekės ženklų baseino šlepetes moterims , kurios išsiskiria saugumu, puikiu stiliumi ir suteikiamu komforto jausmu. Gali rinktis klasikinius, tamsesnių spalvų arba originalesnius, kur kas žaismingesnius ir spalvingesnius modelius.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Ši akcija tęsis iki 2022 05 26 (23:59). Kitos sąlygos https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG