Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.

Elegantiški juvelyriniai dirbiniai tavo įvaizdžiui

Moterims patinka viskas, kas blizga ir žiba. Todėl nė vienam aprangos ansambliui neturėtų trūkti derančių papuošalų. Grandinėlės, žiedai ir apyrankės priverčia stipriau plakti kiekvienos damos širdį, todėl ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali rasti didelį pasirinkimą įvairiausių aksesuarų, kurie tau padės susikurti savo asmeninį stilių. Tavo nauji juvelyriniai dirbiniai atkeliaus pas tave vos per keletą darbo dienų nuo tavo užsakymo.

Įmantrūs papuošalai kiekvienai progai

Pats populiariausias papuošalas prie vakarinio aprangos ansamblio – grandinėlės . Nesvarbu ar auksinės, ar sidabrinės, ar iš paprasto plieno, grandinėlės yra puikus būdas suteikti tavo įvaizdžiui elegancijos ir šarmo be jokių didelių pastangų. Žinoma, šį elegantišką ir nesenstantį juvelyrinį dirbinį gali nešioti ne tik ypatingomis progomis. Puošni grandinėlė net ir paprasčiausią suknelę ar aprangos ansamblį pavers tokiu įspūdingu, kad praeiviai negalės praeiti pro šalį neatkreipę dėmesio. Dauguma šiuolaikiškų prekių ženklų gamina grandinėles puoštas kriauklelėmis ar brangakmeniais, kas šiuo metu yra ypač madinga. Kitas variantas – pasirinkti grandinėlę su pakabuku, pavyzdžiui iš Thomas Sabo kolekcijos. Dailus kryželis ar išraiškinga širdelė, o gal medalionas su brangakmeniais, ką pasirinksite, kad prikaustytumėte visų žvilgsnius?

Juvelyriniai dirbiniai: nuo paprastų iki ekstravagantiškų

Auskarams dažnai neskiriama daug dėmesio, tačiau šis mažas aksesuaras ausims gali padaryti stebuklus tavo įvaizdžiui. Maži įsmeigiami auskarai puikiai tiks dalykiniam įvaizdžiui, o didesni apvalūs – vakarėliui kitą savaitgalį. Beveik nerasi progos, kurios metu turėtum atsisakyti auskarų.

Juvelyrika rankoms ir riešams

Jau turi grandinėlių ir auskarų, bet ieškai derančių juvelyrinių dirbinių rankoms papuošti? Tuomet pasižiūrėk į apyrankes ir žiedus, kuriuos siūlo ABOUT YOU internetinė parduotuvė. Turbūt nerasi prekių ženklo, kuris savo kolekcijoje nesiūlytų juvelyrinių dirbinių. Jei ieškai ko nors krintančio į akį, tau tiktų apyrankė iš odos. Ją galėsi dėvėti tiek kasdien, tiek ir ypatingomis progomis. O derantis žiedas apyrankę išryškins dar labiau. Patarimas: jei apyrankė ekstravagantiška ir pritraukianti dėmesį, žiedą rinkis nuosaikesnio dizaino. Tuomet jis užbaigs ansamblį nerėždamas akies ir tavo įvaizdis išliks harmoningas.

Pirk pasirinktą juvelyrinių dirbinių komplektą internetu

Vienas prie kito derančius juvelyrinius dirbinius rasi ABOUT YOU internetinės parduotuvės „Juvelyrinių dirbinių komplektai“ skyriuje. Priklausomai nuo komplektacijos, rasi puikiai vienas prie kito derančius laikrodžius, apyrankes, grandinėles, auskarus ir žiedus, kuriuos galėsi derinti kaip tik širdis užsigeis. Šitaip sutaupysi laiko, kurį skirtum derančių juvelyrinių dirbinių paieškoms, ir nusipirksi viską ko reikia įspūdingai išvaizdai vienu pelės mygtuko paspaudimu.