Didelis savaitgalio išpardavimas: Iki -50%5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Sportbačiai moterims3,211

Kedai – visų patys mylimiausi

Nepriklausomai nuo oro ir metų laiko moteriški sportbačiai yra madinga būtinybė kiekvienos moters spintoje. Tos, kurios nešioja sportinius laisvalaikio batelius, parodo savo šiuolaikiškumą ir stiliaus pojūtį. Visai nenuostabu, kad moterims skirti sportbačiai, kurie iš pradžių buvo sukurti tik sportui, dabar užėmė tvirtas pozicijas mados pasaulyje. Būtent todėl bent jau viena pora privalo būti kiekvienos moters batų spintoje.

Itin platus sportbačių pasirinkimas

Nuo ko pradėti? Moteriškus sportbačius apibūdinti ir skirstyti galima pagal daugybę kriterijų, o inovatyvūs dizainai stebina tiesiog kas dieną. Geriausi pasaulio mados dizaineriai pranoksta save vis naujais batų modeliais. Kedams ypač tinka pasakymas, kad mada sukasi ratu ir visada vėl sugrįžta. Pastaruoju metu senos mados klasika į rinką grįžta su naujais ir šviežiais modeliais, kurie nuostabiai tinka laisvalaikiui. Spalvų gama sportbačiai pranoksta bet kokius batus, nes tikrai jų gali rasti visų vaivorykštės spalvų ir atspalvių. Skirtingi dizainai taip pat padidina įvairovę ir suteikia tau plačias galimybes rinktis. Jei nori išsiskirti iš minios, rinkis modelius ne tik ryškių spalvų, bet ir su blizgiomis aplikacijomis ir papuošimais. Taip pat gali išbandyti paprastus ir lygius, o gal aukštesne platforma ir masyvesnio dizaino kedus moterims. Vadinamieji “laivelių“ ar „inkariukų“ tipo batai yra labai patogūs ir tokie lengvi, kad puikiai su jais jausiesi net ir karštą vasaros dieną.

Itin patogūs moteriški sportbačiai padės tau atsisveikinti su nuospaudomis

Tikrai ne be priežasties kedai iš sporto pasaulio drąsiai ir užtikrintai įžengė į mados podiumus. Mes, moterys, tiesiog mylime batus. Aukštakulniai, kad ir kaip žaviai ir viliojančiai atrodo, galiausiai „papuošia“ kojas pūslėmis ir nuospaudomis. Sportbačiai yra dviejų svarbiausių faktorių kombinacija. Jie sujungia patogumą ir sportiškumą su madingais dizainais ir aukščiausio lygio stiliumi. Tu savo kedais gali avėti gatvėje, biure ar net klube. Šiems mados favoritams tiesiog nėra jokių ribų. Stabilus padas suteikia užtikrintumo ir patogumo jausmą, o išraiškingos spalvos ir įvairūs madingi dizainai pasirūpina stilingumu. Tad laisvalaikio batais pasirinkusi sportbačius skaudančias kojas ir nuospaudas paliksi praeityje.

Rask savo naujus mylimiausius kedus ABOUT YOU parduotuvėje

Keliauti per pasaulį su pora klasika tapusių baltų sportbačių yra neapsakomai gera ir primena labiau skrajojimą nei ėjimą. Užtikrinta savo stiliumi ir pasitikėdama savimi gali drąsiai žengti žingsnį po žingsnio link savo užsibrėžto tikslo. Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU gali rasti didžiulį įvairių modelių pasirinkimą, kurie lengvai derės prie visų moteriškų mados elementų, tokių kaip juodi džinsai, vasariškos baltos suknelės ar kamufliažinės kelnės. Visai nesvarbu, ar ieškai kuklių, mergaitiškų, sportiškų ar klasikinių kedų – čia atrasi viską, ko tik nori!