DIDYSIS VASAROS IŠPARDAVIMAS: iki -70%5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Drabužiai142 228
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
Category Teaser_Steering_2022_F_Sale_SummerMajorPx_CW26_CategoryTeaser_GMT2
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Drabužiai moterims: lengva būti gražiai

Pasakyk, kas kabo tavo spintoje – ir aš pasakysiu, kas tu. Ar viskas taip paprasta? Ir taip, ir ne. Rūbai moterims yra būdas išreikšti save, parodyti aplinkiniams ir pasauliui, kas tau patinka, kas vyksta tavo gyvenime ir širdyje, ko sieki, kuo kvėpuoji. Tačiau kartu jie gali būti ir būdas paslėpti prastą nuotaiką ir nedidelius, tik tau pačiai žinomus figūros trūkumus. Pagalvok, kaip tu renkiesi, ką apsirengti kasdien, į darbą, vakarėlį, šeimos pietus, koncertą, draugės vestuves? Ilgai sukinėjiesi prieš veidrodį? Ieškodama idėjų ir įkvėpimo vartai žurnalus ir katalogus? Siunti nuotraukas draugėms, kad padėtų išsirinkti? Ar pasiduodi impulsui – ir leidi nuotaikai nuspręsti, kaip atrodysi šiandien? Kad ir kokie būtų tavo ritualai, atėjai į teisingą vietą. Mada ir apranga yra mūsų meilė ir aistra. Prisijunk ir tu!

Stilingi rūbai – tai gera nuotaika ir pasitikėjimas savimi

Visiems žinoma tiesa: pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi. Ir tai nėra blogai. Apranga atspindi tavo asmenybę, pagarbą aplinkiniams ir sau – savo kūnui ir veidui, išvaizdai ir įvaizdžiui. Rinkdamasi tinkamus, patrauklius, kokybiškus rūbus, renkiesi save. O juk visas gyvenimas yra būtent apie tave, ABOUT YOU, nes tik mylėdama save mylėsi ir kitus. Žvalgaisi mūsų drabužių parduotuvėje ir pamatei akį traukiantį daiktą, tačiau sudvejojai: ar tikrai man jo reikia, ar gerai atrodysiu? Neskubėk atsakyti sau: ne. Pasižymėk patikusią prekę. O dabar užsimerk ir įsivaizduok save dėvint tą lengvą, plazdančia, gėlėtą, vasara kvepiančią suknelę, tą drąsaus – bet be galo stilingo – kirpimo palaidinę, tuos fantastiškus svajonių auštakulnius. Matai: tau tinka! Esi graži ir visa to verta!

Apranga internetu ieškančioms ir radusioms savo stilių

Mados ekspertai pataria: kad visada būtų, ką apsirengti, savo garderobe reikia turėti keletą aukštos kokybės, nesenstančių daiktų. O kad jie nepabostų ir galėtum kurti begalybę derinių – pagal progą, nuotaiką, orą ir tiesiog momentinę, moterišką užgaidą, – tavo spintoje turi būti daug įvairių, spalvingų, skirtingo dizaino drabužių, batų ir aksesuarų. Derindama juos tarpusavyje lengvai sukursi savitą, nepakartojamą stilių, kuris trauks aplinkinių dėmesį ir komplimentus. Mūsų drabužių parduotuvėje rasi tiek vieną, tiek kitą: amžinąją klasiką ir pagal naujausias, drąsiausias, jausmingiausias mados tendencijas sukurtas kolekcijas. Mūsų siūloma apranga internetu – tai kasdieniai, puošnūs ir sportiniai rūbai ir avalynė, apatiniai ir maudymosi kostiumėliai, galybė išskirtinių aksesuarų, papuošalų, rankinių, akinių nuo saulės ir kitų malonių smulkmenų, kurios praskaidrins tavo dieną ir padės žengti koja kojon su mados ikonomis.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Ši akcija tęsis iki 2022 07 03 (23:59). Kitos sąlygos https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG