DIDYSIS VASAROS IŠPARDAVIMAS: iki -70%5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Paltai2 675
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Nuolaida
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Pašėlęs paltų išpardavimas!

Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU tavęs laukia pašėlęs paltų išpardavimas ! Garsių prekės ženklų paltai žemomis kainomis! Juk, šaltesniu metų laiku, paltas yra mūsų vizitinė kortelė. Aplinkiniai iš karto pamato, kuo esame pasipuošusios ir pagal tai susidaro pirmąjį įspūdį. Na, o apie pastarąjį kalbėta jau daugybę kartų. Turbūt neverta kartoti, koks jis svarbus. Štai kodėl ne tik stilistai, bet ir gerą skonį turinčios moterys itin daug dėmesio skiria palto paieškoms. Kviečiame ir tave skirti tam šiek tiek savo laiko. Tiesa, prieš rinkdamasi, pagalvok, kokioje situacijoje dėvėsi paltą. Jei darbe tau tenka dėvėti klasikinį kostiumėlį, pravartu turėti du– šviesesnį ir tamsesnį (priklausomai nuo kostiumėlio spalvos). Būtent todėl pravartu pirkti paltus internetu pigiau – ne tik rasi didelį pasirinkimą, bet ir sutaupysi. Be to, oficialioms progoms, darbui skirtas paltas turėtų būti tamsesnis, o laisvalaikiui – šviesesnis. Jeigu esi ilgų pasivaikščiojimų gerbėja, rinkis ilgus modelius. Ir atvirkščiai, vairuojančiai damai kur kas pravarčiau įsigyti trumpesnį palto variantą. Tai galėtų būti ir puspaltis.

Paltų išpardavimas. Nepraleisk progos!

Paltai internetu pigiau laukia tavęs mūsų parduotuvėje! Mes siūlome tau progą pasipuošti drabužiu, kuris gyvuoja jau daugiau nei tris šimtmečius! Ir, amžiams bėgant, nė kiek neprarado savo aktualumo, atvirkščiai – smarkiai išpopuliarėjo. Juk, iki tam tikro laiko, paltai buvo oficialūs drabužiai, demonstravę aukštą socialinę padėtį. Jie taip pat buvo naudojami kaip karinė uniforma. Tačiau, XVII amžiuje paltai paplito plačiojoje visuomenėje ir tiesiog pakerėjo ją. Šiuo metu, paltai nebėra tokia prabangos prekė, kokia jie laikyti jų atsiradimo pradžioje. Tačiau nepaneigsime to, kad pasipuošusi šiuo drabužiu, moteris yra itin elegantiška. Na, o elegancijos žaviai damai niekada nebus per daug, ypač, jeigu ji gebės pasirinkti tinkamą palto modelį. Pakalbėkime šiek tiek apie tai. Pradėsime nuo to, kad dvieilis užsegimas labiau tinkamas stambesnio sudėjimo moteriai. Tačiau tokios figūros savininkė turėtų vengti modelių su diržu, nes jis gali išryškinti papildomus kilogramus ant klubų. Vienaeilis fasonas tinkamesnis lieknesnėms moterims.

Tavo dėmesiui: paltai pigiau!

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tavo dėmesiui pristatomi paltai pigiau! Net neabejojame, kad šis pasiūlymas tave sudomins. Tad, jeigu ieškai palto šaltėjantiems orams, pasižvalgyk mūsų asortimente! Jau šiek tiek kalbėjome apie palto pasirinkimo ypatumus, tačiau neužsiminėme apie tai, kaip pasirinkti tinkamo ilgio drabužį. Taigi, paltas, kurio ilgis yra iki kelių ir žemiau, geriausiai atrodo, puošdamas vidutinio ir aukštesnio nei vidutinio ūgio žmones. Nors, jei esi žemesnio ūgio, tačiau pasirinksi tinkamą modelį, atsižvelgdama į aukščiau pateiktus patarimus, tave puikiai papuoš ir kiek ilgesnis paltas. Vis dėlto, labiausiai tau tiks trumpesnis palto variantas, nes, jeigu nesi ilgakojė, jis padės vizualiai išspręsti šią problemą, pailgindamas kojytes. Na ir vidutinio ilgio modeliai. Juos minime paskutinius, tačiau tai nesumažina jų svarbos. Tai universalaus tipo paltai, tinkantys absoliučiai visiems. Jie puikiai atrodo, dėvimi bet kokio ūgio ir sudėjimo moters.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Ši akcija tęsis iki 2022 07 03 (23:59). Kitos sąlygos https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG