Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Žieminiai paltai moterims99

Peržiūrėjai visas kategorijos Žieminiai paltai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Paltai

Žieminiai paltai – tavo stilinga užuovėja

Jei nesi viena iš tų retų laimingųjų, kurios pusę metų žiemoja Tenerifėje ar Balio saloje, ir visus metų laikus sąžiningai praleidi čia – mūsų nuostabioje, bet dažniausiai šiltais orais nelepinančioje šalyje, tuomet tavęs nereikia įtikinėti, kad be žieminių paltų čia neišsisuksi. Kai lietuviška žiema svyruoja nuo nedidelio pliuso iki kartais kelias minusines dešimtis siekiančio šaltuko, o šaltasis sezonas pradeda įspėjamai tiksėti nuo rugsėjo, užsitęsia iki Velykų ir ilgiau, vadinasi tau prireiks ne vieno, o bent kelių skirtingų žieminių paltų, kurie tave šildys visą pusmetį.

Tas vienintelis ir nepakeičiamas žieminis paltas

Tavo mylimiausias žieminis paltas skaičiuoja jau ne vienerius metus ir atėjo metas atsinaujinti, o gal pajutai, kad reikia papildyti garderobą nauju rūbu? Gera žinia, kad gali ir net privalai turėti jų keletą – taip galėsi lengviau prisitaikyti prie permainingų mūsų šalies orų, o kokybiškas žieminis paltas tarnaus ne vieną sezoną. Pirkdama žieminius paltus internetu gali ne tik sutaupyti, bet ir per kelias minutes akimis perbėgti daugybę modelių, tausodama savo laiką ir jėgas. ABOUT YOU siūlo didelį žieminių paltų moterims internetu pasirinkimą iš garsiausių firmų kolekcijų. Iš tokios gausybės modelių ir spalvų tikrai rasi sau tinkamiausią, tad neatidėliok ir išsirink savo šildančią puošmeną naujam sezonui jau dabar!

Klasikinis ar pūkinis žieminis paltas?

Kaip danguje žvaigždžių galybė, taip ir žieminių paltų moterims yra visokiausių. Būk žavi ir bohemiška, apsisiautusi klasikinio modelio per liemenį sujuosiamą žieminį paltą. Bent vieną tokį apgyvendinti savo spintoje būtina, nes juo gali vilkėti ir prie aukštakulnių, ir prie savo mėgiamų laisvalaikio batelių – madoje taisyklių jau nėra, tad būk originali ir laisva. Pūkiniai paltai išlieka topuose ne tik dėl savo praktiškumo – jie lengvi, patogūs, labai šilti ir neretai tinkami skalbti skalbimo mašina, bet ir dėl stiliaus – tiesūs, ryškūs, oversize tipo ilgesni pūkiniai paltai dabar kaip niekad ant bangos.

Kailis – stilinga žieminio palto detalė

Jei dar nebandei parka stiliaus palto, tuomet būtinai turėtum atkreipti dėmesį į šį drėgnais ir vėjuotais orais nepakeičiamą rūbą, kuris iš išorės saugos tave kaip siena, o viduje jaukiai šildys. Ir per darganas, ir per šalčius šis paltas bus tavo vienintelis ir nepakeičiamas! O jei norisi daugiau ekstravagancijos, kailio imitacija puošti žieminiai moteriški paltai pasirengę tau padėti susirinkti komplimentus. Jie suteikia nekasdienio puošnumo, net jei likusi apranga bus įprastinė, o kailinė tekstūra gali taip tiksliai atkartoti tikrą kailį, kad rūbas atrodys kur kas brangesnis nei iš tiesų yra.