Juodasis penktadienis: iki -70% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Filtruoti prekės ženklo prekes
Visi produktai iš ALDO68

ALDO – visada ženk koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis

ALDO visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuriantis modernią bei šiuolaikišką avalynę ir aksesuarus. Įsigijusi jų gaminį visada būsi užtikrinta, kad esi keliais žingsniais priekyje, kai kalba eina apie mados tendencijas ir populiarius stilius. ALDO kuria avalynę ir aksesuarus kurie nepalieka moterų abejingų, nes jų gaminiuose klasikinės linijos susijungia su prašmatniomis ir ekstravagantiškomis detalėmis taip sukurdamos užburiančią išvaizdą. Įsigyk batus ir aksesuarus iš naujausios kolekcijos, kuri ką tik buvo demonstruojama ant Niujorko, Londono ir Paryžiaus mados podiumų. Perkelk šią aukštos klasės madą į savo spintą už prieinamą kainą pasinaudojusi ABOUT YOU internetinės parduotuvės pasiūlymais. Pasinaudojus šia galimybe apsipirkti internetu tau nebereikės grūstis tarp žmonių parduotuvėse ir stovėti eilėse. Dabar tu gali mėgautis puikia apsipirkimo patirtimi patogiai tiesiog savo namuose, be jokio skubėjimo ar spūsčių.

Su ALDO avalyne ir aksesuarais kasdien atrodyk kaip nužengusi nuo podiumo

Nuo tada, kai 1972 m. ALDO buvo įkurtas kaip avalynės prekės ženklas populiariame Monrealio drabužių mažmeninės prekybos tinkle, jos įkūrėjas Aldo Bensadoun nenuilstamai plėtojo prekės ženklą. Dabar ALDO kuriama avalynė ir aksesuarai yra žinomi visame pasaulyje kaip prašmatnios kasdienės mados elementai. Šis geidžiamas prekės ženklas kruopščiai rūpinasi savo naujausių kolekcijų kūryba ir kuria tiek aukštos kokybės, tiek naujausias mados tendencijas atitinkančius batus bei aksesuarus už prieinamą kainą kiekvieną sezoną. Dar daugiau, ALDO stilistų komanda nuolat keliauja po pasaulį, norėdama neatsilikti nuo mados pulso. Įsigyk naujausias avalynės tendencijas atspindinčius batus, kurie demonstruojami ant populiarumų Londone, Milane, Paryžiuje, Niujorke ar Tokijuje! Prekės ženklas didžiuojasi pristatydamas moderniausius batus ir aksesuarus už prieinamą kainą. ALDO batai ir aksesuarai yra geriausias tavo pasirinkimas, jei visada nori išlikti stilinga ir atrodyti pritrenkiamai kiekvieną dieną.

ALDO internetu – paprastas būdas atrodyti stilingai

Siūlydamas daugybę batų, rankinių ir aksesuarų, ALDO prekės ženklas nenuvilia, kai reikia įsigyti kokybiškus produktus, pagamintus iš geriausių medžiagų bei turinčius puikų dizainą. ALDO siūlo visų rūšių batus, nuo batelių ir sandalų, iki aukštakulnių ir aulinukų. Kiekviena pora yra išskirtinė, tad gali išsirinkti būtent tokią, kuri atitinka tavo individualų stilių ir unikaliai papildys tavo batų spintą. O įsigijusi dar ir šio prekės ženklo aksesuarų visada būsi garantuota, kad atrodysi stilingai ir lengvai priderinsi avalynę bei žavią rankinę, nesvarbu, ar nori didesnės „tašės“ keliaujant į darbą, ar elegantiškos delninės į prašmatnų vakarėlį. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi pačius karščiausius pasiūlymus, tad pirk ALDO internetu. Nedvejok ir jau šiandien pasirūpink savo stilingu ir moderniu įvaizdžiu.