Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


JACK WOLFSKIN – tvarus prekės ženklas

JACK WOLFSKIN – puikiai žinomas avalynės ir drabužių, skirtų kelionėms ir aktyviam poilsiui, gamintojas. Šis prekės ženklas žinomas ne tik dėl aukštos kokybės, bet ir vykdomos tvarumo politikos. JACK WOLFSKIN kompanija buvo įkurta 1981 metais ir jau nuo seno garsėja išskirtine vokiška kokybe. Jie kuria turizmui ir aktyviam poilsiui skirtą avalynę bei aprangą, tausojančią aplinką. Dauguma gaminių yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų ar naudojant vietines žaliavas. Šis gamintojas siekia skatinti žmones aktyviai judėti, keliauti, daugiau laisvo laiko leisti gamtoje. JACK WOLFSKIN kompanija remia aplinkosauginius projektus ir skatina socialines iniciatyvas, atkreipdama dėmesį į ekologines problemas ir siekdama išsaugoti gamtą ir jos įvairovę.

JACK WOLFSKIN – trys viename

Visi JACK WOLFSKIN prekės ženklo gaminiai yra gaminami siekiant suderinti tris pagrindinius dalykus: ilgaamžiškumą, funkcionalumą ir šiuolaikinį dizainą. Būtent šios savybės leidžia mažinti vartojimą ir įsigijus vieną daiktą nešioti jį ilgą laiką. Nuolat stengiamasi tobulinti įvairias gamybos technologijas, kad net menkiausia aprangos ar turistinės avalynės detalė leistų užtikrinti komfortą, šilumą ir apsaugotų bet kokiomis oro sąlygomis. JACK WOLFSKIN puikiai žinomas keliautojams, užsiimantiems pramoginiu alpinizmu ar mėgstantiems aktyviai leisti laiką gamtoje. Visa avalynė yra gaminama su neslystančiu padu, yra iš itin patvarių medžiagų ir nepraleidžia vandens, bet tuo pat metu leidžia pėdai kvėpuoti. Lauko drabužiai puikiai apsaugo tiek nuo saulės kaitros, tiek nuo vėjo ar lietaus. Tad, jei planuoji kelionę, kur daug laiko leisi gamtoje, tikrai verta įsigyti JACK WOLFSKIN avalynės ir aprangos. Taip pat, šis gamintojas yra išskirtinis tuo, jog gamina ne tik tvirtas, bet ir lengvas įvairiausių dydžių kuprines, kurios tikrai pravers daugelyje situacijų.

JACK WOLFSKIN – visiems gyvenimo atvejams

JACK WOLFSKIN garsėja savo inovatyviais išradimais ir technologijomis. Viena jų – sukurta speciali medžiaga „texapore“, kuri leidžia gaminiams suteikti tokias savybes, kad jie laisvai praleistų orą ir kvėpuotų bei apsaugotų nuo drėgmės ir vėjo. Ši medžiaga puikiai izoliuoja šilumą, tačiau leidžia laisvai cirkuliuoti orui, kas apsaugo mūsų kūną nuo šalčio ar perkaitimo. Taip pat ši technologija leidžia lengvai išdžiūti prakaitui, tad viskas sukurta tokiu būdu, kad galėtumėte keliaujant nepatirti jokio diskomforto dėl aprangos. JACK WOLFSKIN puikiai tiks ne tik kelionėms į kalnus ar gražiausius gamtos kampelius, bet ir kasdienai, ypač jei tenka daug laiko praleisti lauke, kai dažnai lietuviški orai gali būti nenuspėjami. Būk aktyvus, leisk daugiau laiko gamtoje ir patirk nuotykių kartu su JACK WOLFSKIN .