ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

 Prekių ženklų antraštė

Love Moschino – prekės ženklo istorija ir išskirtinumai

Love Moschino drabužiai yra labai gerai žinomi daugeliui žmonių visame pasaulyje. Ši drabužių linija priklauso itališkiems Moschino mados namams, kurie yra laikomi vienais prabangiausių visame pasaulyje. Mados namai buvo įkurti dar 1983 metais Milano mieste, o jų įkūrėjas – Franco Moschino. Dizainerio kurti drabužiai greitai tapo žinomi dėl to, kad buvo itin inovatyvūs, spalvoti ir dažnai net kažkiek ekscentriški. Dizaineris taip pat išpopuliarėjo dėl to, kad niekada nebijojo išsakyti kritikos savo konkurentams, drąsiai komentavo kitų kuriamas drabužių kolekcijas ir visuomet stengėsi, kad jo verslas atneštų ką nors gero pasauliui. Dizaineris dažnai kurdavo įvairias pilietines kampanijas. Po garsaus dizainerio mirties jo pareigas perėmė asistentė Rosella Jardini, kuri šiuo metu yra Love Moschino kūrybinė direktorė. Prekės ženklas turi savo ištikimus klientus, kurie vertina kuriamus drabužius ir nešioja juos kone kasdien.

Kokia yra Love Moschino drabužių linija šiandien?

Love Moschino drabužių linija šiuo metu yra labai panaši į tą, kuri buvo anksčiau. Drabužių dizainas vis dar liko itin ekscentriškas bei ryškus, todėl tikrai ne kiekviena moteris išdrįs dėvėti šio prekės ženklo drabužius, avalynę ir aksesuarus. Dizainai atkreipia dėmesį, tad gatvėje tikrai neliksi nepastebėta – drabužiai bei kruopščiai dizainerių kurtos detalės traukia visų aplinkinių akį. Šiuo metu kūrybinės direktorės pareigas einanti Rossella Jardini stengiasi išlaikyti tokią Love Moschino dvasią, kuri buvo dar tikrojo įkūrėjo laikais. Tai labai svarbu todėl, kad dizainerio skonis ir pavertė mados namus tokiais žinomais bei mylimais visame pasaulyje. Iš pagarbos įkūrėjui, Rossella stengiasi išlaikyti vientisą stilių iki šių dienų. Šiandien Love Moschino drabužius dėvi ne tik paprastą gyvenimą gyvenančios moterys, bet net ir Holivudo žvaigždės. Taip pat, įvairius prekės ženklo drabužius galima pamatyti dėvint ir interneto modelius bei didžiausias pasaulio stileivas.

Kuo ypatinga Love Moschino drabužių linija?

Love Moschino drabužių linija itin patinka moterims visame pasaulyje būtent dėl to, kad yra tokia išskirtinė. Mūsų laikais galima lengvai rasti visokio stiliaus drabužių, bet kartais norisi, kad jie turėtų ir savo išskirtinę dvasią. Moschino mados namų drabužiai yra iššaukiantys ir ekscentriški, o tokį įspūdį rinkodaros specialistai bei pats įkūrėjas kūrė labai daug metų. Būtent todėl, madą vertinančios bei suprantančios moterys dažnai mėgsta rinktis Love Moschino - dėl įvaizdžio visuomenėje. Nors pasaulyje yra nemažai šio prekės ženklo butikų, Lietuvoje, deja, jų dar nėra. Tačiau, skirtingų drabužių bei aksesuarų galima rasti internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje. Maža to, ten dažnai taikomos nuolaidos šios drabužių linijos rūbams.