ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

 Prekių ženklų antraštė
Missguided logotipas
Missguided Plus logotipas

Missguided – vienas žinomiausių drabužių prekių ženklų

Missguided yra puikiai daugeliui žmonių žinomas drabužių prekės ženklas, kuris Lietuvoje jau yra išgarsėjęs savo stilingomis ir geros kokybės prekėmis. Prekės ženklas siūlo platų rūbų, avalynės ir aksesuarų asortimentą įvairaus amžiaus moterims.

Missguided – kaip šis prekės ženklas buvo įkurtas?

Missguided prekės ženklą įkūrė Nitin Passi prieš daugiau nei dešimt metų. Šis „brendas“ yra ganėtinai jaunas palyginus su konkurentais, bet tikrai ne ką prastesnis. Įkūrėjas iki šių dienų yra vienintelis įmonės savininkas ir planuoja vystyti verslą iki paskutinių savo gyvenimo dienų. Verslininkas sugalvojo įkurti savo internetinę drabužių parduotuvę tada, kai pastebėjo, kad tai dar nėra pilnai išnaudota galimybė ir pamatė joje daug potencialo. Jo pirminė mintis buvo kurti drabužius jaunoms moterims, kurios tuo metu dar neturėjo tokio plataus drabužių pasirinkimo. Savo verslui jis pasiskolino penkiasdešimt tūkstančių svarų iš savo tėčio. Savo skolą jis grąžino vos po pusmečio, o dabar įkūrėjas yra laikomas vienu turtingiausių žmonių visoje Didžiojoje Britanijoje.

Missguided rinkodara

Missguided prekės ženklo įkūrėjas Nitin Passi buvo dar ganėtinai jaunas, kai nusprendė kurti savo verslą. Kaip jis pats teigia, tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jis koncentravosi būtent į jaunų moterų rinką – jis galėjo matyti ir aiškiai suprasti, ko joms norisi ir ko trūksta. Geras auditorijos pažinimas taip pat leido kurti efektyvias rinkodaros strategijas. Verslininkas vykdė bendradarbiavo su žymiomis Didžiosios Britanijos bei JAV aktorėmis, dainininkėmis bei kitomis garsiomis moterimis. Skirtingi modeliai visame pasaulyje mielai sutikdavo padėti šiam prekės ženklui išpopuliarėti ir sutikdavo jį reklamuoti. Savaime suprantama, tai nebuvo pigus rinkodaros žingsnis. Tačiau, bendradarbiavimas prekiniam ženklui tikrai pasiteisino su kaupu ir jis labai greitai tapo plačiai žinomas tarp paauglių bei jaunų moterų.

Kur galima įsigyti Missguided prekių Lietuvoje?

Lietuvoje mes dar neturime fizinės Missguided parduotuvės, o prekių užsakymas internetu iš oficialios svetainės dažniausiai kainuoja nepigiai. Mums reikia susimokėti ne tik už siuntimą, bet dar ir valiutos keitimą iš eurų į svarus. Visgi, puiki žinia ta, kad elektroninėje ABOUT YOU parduotuvėje galima rasti daug šio prekės ženklo drabužių, avalynės bei aksesuarų. Maža to, siuntimas visiškai nieko nekainuoja, o nepatikusias prekes galima grąžinti atgal bei atgauti visus pinigus.