VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5

 Prekių ženklų antraštė

OPUS prekės ženklo drabužiai – kokius gali įsigyti savo kasdieniam garderobui?

OPUS prekės ženklas išsiskiria iš kitų tuo, kad siūlo itin aukštos kokybės drabužius kasdieniam dėvėjimui. Kiekviena moteris, kuri nori kiekvieną dieną atrodyti stilingai, turėtų savo spintoje turėti tam tikrą „bazę“, kurią stilistai paprastai vadina stiliaus kapsule. Tai tokie drabužiai, kuriuos ypač lengva derinti tarpusavyje. Maža to, jie turi būti aukštos kokybės, o prie jų turėtų būti lengva priderinti šiek tiek ryškesnes detales, avalynę ar aksesuarus. Jei susikursi savo stiliaus kapsulę, tau tikrai nebereikės kiekvieną rytą vargti svarstant ką gi rengtis tą dieną. Taip pat, visuomet atrodysi stilingai bei skoningai, o visi tavo drabužiai puikiai derės tarpusavyje. Taigi, išsiaiškinkime, kokius šio prekės ženklo rūbus gali įsigyti, jei nori susikurti tobulą stiliaus kapsulę, kuri atspindėtų tavo asmenybę bei skonį.

OPUS prekės ženklas siuva minimalistinių dizainų drabužius

OPUS prekinis ženklas pasižymi tuo, kad jų drabužių dizainai yra labai paprasti, bet idealiai pasiūti. Tai yra puikus apibūdinimas bet kokiam baziniam švarkui ar paltui – jis turėtų atrodyti ant tavęs puikiai, bet tuo pat metu būti ganėtinai paprasto silueto, kad galėtum jį derinti prie visų turimų drabužių. Palto reikia tikrai kiekvienai moteriai – jis yra neatsiejama mūsų drabužinės dalis. Žvarbesniais rudens ar žiemos vakarais tau tikrai bus malonu apsigaubti šiltu paltuku. Tačiau, svarbu atsiminti, kad labai svarbi yra jo kokybė. Atkreipk dėmesį į tai, kad paltas būtų pagamintas iš natūralių pluoštų. Puikiai tiks vilna arba kašmyras, nes būtent šios medžiagos labai gerai sušildo mūsų kūną. Taip pat, stilistai rekomenduoja rinktis monochromines spalvas, kurios puikiai derėtų prie visų kitų turimų drabužių. Užsivilkusi ryškesnes kelnes ar apsiavusi spalvingesnę avalynę labai lengvai galėsi pridėti savo įvaizdžiui žaismingumo.

OPUS prekės ženklo rūbai yra itin aukštos kokybės

Kiekvienos stilingos moters drabužinėje turėtų atsirasti bent vienas OPUS prekės ženklo rūbas. Jie stengiasi kurti tokius drabužius, kurie puikiai tiktų bet kokiam figūros tipui. Todėl rūbai dažniausiai būna pagaminti iš natūralių medžiagų, kurios visuomet atrodo stilingai ir prabangiai. Taip pat, svarbu paminėti, kad iš natūralių pluoštų pagaminti drabužiai yra kur kas malonesni kūnui ir ilgesnį laiką išlieka it nauji. Geriausia, jei savo spintoje turėsi bent kelis skirtingų spalvų tos pačios rūšies rūbus. Savaime suprantama, kad geriausia pradėti nuo bazinių spalvų, o jau vėliau papildyti garderobą ir ryškesnėmis. Tokį drabužį galėsi drąsiai derinti prie bet ko. Su juo jausiesi graži bei stilinga visomis progomis, nepaisant to ar eini su draugėmis kavos į miestą, ar keliauji į darbą.