Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš s.Oliver2 107

s.Oliver apranga ir aksesuarai: pusę amžiaus mados pasaulyje

Nuo vienintelės mažytės parduotuvės – iki vienos didžiausių tarptautinių mados ir gyvenimo būdo kompanijų. Nuo mažai kam žinomo prekės ženklo – iki plačios prekės ženklų šeimos, apimančios s.Oliver, s.Oliver BLACK LABEL, Q/S designed by, TRIANGLE, comma, comma casual identity ir LIEBESKIND Berlin. 1969 metais įkurtos kompanijos pavadinimas kyla iš Čarlzo Dikenso novelės „Oliveris Tvistas‟. Atiduodant duoklę laikmečio dvasiai ir norint pagerbti Londono mados pasaulį bei suteikti tarptautiškumo, prie vardo buvo pridėta „Sir‟, nes tuo metu sėkmingiausių Britanijos sostinės aprangos tiekėjų pavadinimuose irgi figūravo šis priedas. Vėliau dėl patentavimo keblumų pavadinimas buvo sutrumpintas iki s.Oliver, o vos dvidešimt penkių kvadratinių metrų krautuvėlė išaugo iki mados giganto, valdančio beveik du šimtus nuosavų parduotuvių ir keturis šimtus parduotuvių kartu su partneriais visame pasaulyje. Kokia jų sėkmės paslaptis?

Aprangos kūrėjas, kuriuo gali pasitikėti

Stilius, kokybė, dydžių atitikimas, prieinamos kainos: čia tau visada pasiūlys geriausią, sąžiningiausią ir madingiausią sprendimą. Tai mada visai šeimai, atitinkanti kasdienio gyvenimo reikalavimus ir žengianti koja kojon su šiuolaikinėmis tendencijomis. Tai neformali, patikima, autentiška ir universali kasdienė apranga, kuriama su meile produktui ir pirkėjui. Paprastumas ir elegancija, griežtos, klasikinės linijos ir romantiški, lengvi ir svajingi fasonai, ramios pastelinės spalvos ir ryškūs akcentai, aukšta kokybė ir šiuolaikiškumas – šis universalus ir komfortiškas stilius tiks darbui ir ypatingoms progoms, pramogoms ir laisvalaikiui. Asortimente rasi drabužius ir aksesuarus, atitinkančius tavo stilių ir asmenybę, lengvai sukursi tobulą įvaizdį ir suteiksi jam nepakartojamo ir žavingo individualumo. Vilkėdama s.Oliver jausiesi gerai ir pasitikėsi savimi.

s.Oliver internetu: malonios paieškos bet kokiam skoniui

ABOUT YOU parduotuvė siūlo tau patogų būdą pasižvalgyti po šio prekės ženklo asortimentą: sukneles ir sijonus, marškinėlius ir palaidines, džinsus, kelnes ir šortus, megztinius ir džemperius, švarkus ir liemenes, striukes ir paltus, kombinezonus, apatinius ir maudymosi drabužius. Čia taip pat rasi platų avalynės pasirinkimą: lygiapadžius ir aukštakulnius batelius, basutes, sportbačius, aulinukus ir ilgaaulius. Tau nebereikės taikstytis su nuobodžiais kompromisais, renkantis tarp gražaus ir patogaus varianto: visi s.Oliver drabužiai, avalynė ir aksesuarai yra kuriami tam, kad kiekvieną dieną jaustumeisi patogiai, atrodytum patraukliai ir tvirtai žinotum, kad nepermokėjai nė cento už puikią kokybę, komfortą ir nepriekaištingą stilių.