Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


TOMS filosofija

TOMS – prekės ženklas, kuris jau daugeliui Lietuvoje yra žinomas kaip puikus tvaraus, socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Jis buvo įkurtas 2006 metais, kuomet jo įkūrėjas nusprndė prisidėti prie skurdo mažinimo besivystančiose pasaulio šalyse. Taip gimė idėja, kad kiekviena nupirkta TOMS batų pora leidžia pagaminti dar vieną batų porą, kuri yra skirta vaikams iš neturtingų šeimų. Per visus kompanijos gyvavimo metus, vaikams buvo išdalinti keli milijonų batų porų. Tie skaičiai nuolat auga, nes palaikančių šią idėją gretos taip pat sparčiai didėja. Kasmet vyksta renginiai, skirti basų kojų dienai, raginant visą dieną praleisti visur einant basomis. Taip žmonės gali patirti tai, su kuo susiduria batų neturintys besivystančių pasaulio šalių vaikai. Tai sukrečia, kaip ir faktai, teigiantys, jog būtent basi vaikai dažniau serga įvairiomis užkrečiamomis ligomis ir pavojingais virusais vien dėl to, kad jie neturi batų. Taip pat, TOMS prisideda ir prie kitų socialinių ir ekonomiškai svarbių problemų sprendimų, pavyzdžiui, siekiant užtikrinti, kad skurdžiai gyvenančios šeimos trečiojo pasaulio šalyse būtų aprūpintos švariu geriamu vandeniu. Šiuo metu yra vykdoma pasaulinė akcija, padedanti kovoti su neigiamais COVID-19 pandeminio viruso padariniais, siekiant užtikrinti galimybes laikytis higienos ir reikalingų sanitarinių sąlygų tiems, kuriems tokių priemonių trūksta.

TOMS praktiškumas

Visi TOMS gaminiai yra sukurti taip, kad būtų patogu juos dėvėti, prižiūrėti ir derinti prie bet kurio stiliaus aprangos. Taip pat, TOMS neinvestuoja į reklamą, o daro gerus darbus. Į juos įtraukia ir savo partnerius bei kartu sukūrė nevyriausybinių organizacijų tinklą, kuris kovoja su pasauliniu skurdu, rūpinasi vaikų gerove ir sprendžia švietimo bei sveikatos apsaugos problemas. Žinia apie TOMS sklinda iš lūpų į lūpas, dėl to šią avalynę pamėgo ir nešioja daugelis žinomų garsių žmonių taip siekdami, kad ir kiti prisidėtų prie vykdomų socialinių iniciatyvų.

TOMS avalynė – visai šeimai

TOMS avalynė yra skirta visai šeimai. Asortimente galima rasti pačius įvairiausius modelius vyrams, moterims ir vaikams: patogias medžiagines espadriles, sandalus, laisvalaikio batelius, aulinukus ar basutes ant platformos. Visų batų priežiūra yra ypač paprasta, nes dauguma jų yra pagaminti iš patvaraus, kvėpuojančio audinio. Dėl to, kojos ilgą laiką nepavargsta. Kitas svarbus dalykas, kad batus lengva prižiūrėti, nes daugumą modelių galima išskalbti naudojant paprasčiausią muilą ir vandenį, kas labai aktualu daugumai vasaros sezono metu, kai aktyviai keliaujant ir pramogaujant batai išsipurvina. Jei tau rūpi vaikų gerovė, prie TOMS socialinių iniciatyvų gali prisidėti ir tu, nes įsigydamas vieną porą, kitą padovanoji stokojantiems vaikams visame pasaulyje.