Odinis diržas – puošni aprangos detalė

Vargu, ar koks kitas tavo drabužių spintos aksesuaras taip puikiai savyje derina tiek funkcionalumą, tiek stilingą dizainą, kaip odinis diržas. Jis ne tik prilaiko tavo kelnes ar sijoną, bet ir subtiliai išbaigia tavo įvaizdį. Paprasto, klasikinio dizaino moteriškas odinis diržas yra puiki investicija, parodanti tavo gerą skonį.

Odiniai moteriški diržai: sėkmės istorija

Odiniai diržai turi senas tradicijas. Liemens juosta buvo nešiojama dar bronzos amžiuje, o romėnai klasikinį odinį diržą papildė diržo sagtimi. Tuo metu diržui papuošti buvo naudojamas aksomas, šilkas ir brangakmeniai. Daugelis gamintojų pasinaudojo ilga odos diržų istorija. Siauri ar platūs, subtilūs ar dekoruoti: ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi didelį moteriškų aksesuarų ir prašmatnių odinių diržų pasirinkimą, su kuriais savo suknelei ar kelnėms galėsi suteikti dar daugiau individualumo ir išskirtinumo.

Patys įvairiausi odinių diržų variantai

Oda nėra tik oda. ABOUT YOU rasi platų moteriškų odinių diržų asortimentą, kurie yra pagaminti iš skirtingų odos rūšių. Bet kuo jos skiriasi? Jaučio oda yra labiausiai paplitusi oda. Ji pasižymi tvirtumu ir yra labai atspari. Tokios odos diržą gali dėvėti beveik su bet kokia apranga. Buivolo oda priklauso jaučių odos šeimai, tačiau jos paviršius yra grublėtesnis ir šiurkštesnis. Dėl šios priežasties buivolo odos diržas visada yra geras pasirinkimas, jei tau patinka kontraversiškas miesto stilius. Odinis diržas, pagamintas iš sintetinės odos, yra nebrangi alternatyva. Ši oda yra ypač tvirta ir patvari, tačiau neturi natūraliai odai būdingų paviršiaus nelygumų.

Kaip teisingai derinti moteriškus odinius diržus?

Kokį turėtum rinktis diržo plotį ir dizainą, priklauso nuo to, kokia proga jį nori dėvėti. Elegantiškoms šventėms gali naudoti juodos arba rudos spalvos diržą. Jis gali būti lengvai derinamas su bet kokia kita spalva ir suteikti tavo aprangai subtilios elegancijos. Rudenį ar žiemą naudok spalvingus modelius. Ryški raudona ar žalia pakels nuotaiką niūriuoju metų laiku. Kai kurie modeliai turi ypač ryškias sagtis. Tai puikus aprangos akcentas, tačiau būk atsargi: įsitikink, kad sagtis atitinka tavo kitų aksesuarų spalvą. Beje, odinis diržas gali išryškinti tavo figūrą, naudojamas suveržiant liemenį. Derindama jį su vasarine linine suknele, sukursi kūrybingą, unikalų rūbų derinį, kuris garantuotai pritrauks vyrų žvilgsnius.