Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Suknelės jaunosios mamai373

Suknelės jaunosios mamai – išskirtinės ir elegantiškos

Būsi tinkamai pasipuošusi tiek į civilinės santuokos biurą, tiek ir į bažnyčią, jei pasirinksi puošnią suknelę jaunosios mamai. Vestuvių progai tinkami suknelių modeliai pasižymi išskirtiniu dizainu ir neįprastais deriniais, nesvarbu ar ieškai prašmatnaus varianto puošto nėriniais ir raukiniais, ar kuklesnio, prabangiai elegantiško modelio. Prie kūno priglundančio ir moteriškumą išryškinančio kirpimo ir minkštos, plevenančios medžiagos suknelės atrodo pasakiškai. Meistriško pasiuvimo ir aukštos kokybės medžiagos derinys užtikrins, kad su tokia suknele būsi pasipuošusi bet kokia proga. O modelio pasirinkimui - nėra ribų. Gali rinktis modelį su plačiu pūstu sijonu, ar elegantišką įliemenuotą klasikinio stiliaus suknelę su puošniomis detalėmis, tokiomis kaip nėriniai ar gipiūras, vidutinio ilgio ar ilgu sijonu, rafinuota iškirpte, ar, pavyzdžiui, petį apnuoginantį modelį, kurį dėvėdama atrodysi tikrai pritrenkiančiai. Dėl ištaigaus suknelės dizaino tau prireiks nuosaikių aksesuarų ir papuošalų, nes suknelės jaunosios mamai pilnai užteks, tam kad pabrėžtum savo moteriškumą.

Suknelės jaunosios mamai: įvairiapusės ir atviros tavo stiliaus idėjoms

Suknelė, kurią ketini vilkėti per dukros vestuves, neturi apsiriboti vien šia proga – ją gali dėvėti ir kitų švenčių metu. Kokteilinės suknelės gerai tinka ir prie modernaus gatvės stiliaus, jei tik prie jų gerai priderinsi kitas savo rūbų ansamblio dalis. Pavyzdžiui, prie lengvutės tulio suknelės su nėriniais gali priderinta kerzinius batus ir kietą baikerio striukę. Jau minėta nėriniuota suknelė taip pat gerai atrodys ir su elegantiškais bekulniais bateliais, vadinamosiomis „balerinomis“, nei dailaus džinsinio švarkelio. Toks derinys atrodys žaismingai ir koketiškai. Jeigu šventiniam įvaizdžiui pasirinkai ilgą, vasarišką suknelės modelį, kuris apnuogina daug kūno, jį gali suderinti su basutėmis ant kulno ir elegantiškais juvelyriniais dirbiniais, ir dėvėti eidama vakarienės su savo partneriu. Didelis spalvų pasirinkimas leis tau išsirinkti savo mėgstamiausios spalvos suknelę. Klasikinis pasirinkimas – maža juoda suknelė – taip pat nėra draudžiamas. Dėl jos universalumo ir skirtingų derinimo būdų, suknelės nuotakos mamai neturėtų trūkti tavo drabužių spintoje.

Atskleisk savo asmenybę su nuotakos motinos suknele

Esi kūrybinga, drąsi, mėgsti naujas ir ekstravagantiškas mados tendencijas, ir visada skubi išbandyti naujienų? Tuomet tikrai rasi kažką, kas tiks tavo įvairiapusiškam įvaizdžiui, tarp nuotakos motinos suknelių. Šios neįprastos daugiafunkcinės suknelės gali atrodyti ne tik puošniai ir iškilmingai, bet taip pat ir sukurti nuo vaikiškai žaismingo iki sunkesnio „rokeriško“ įvaizdžio. Viskas įmanoma, jei tik pasitelksi fantaziją prie suknelės derindama kitas aprangos dalis. Tavo suknelė išryškins tavo asmenybę ir leis tau suspindėti naujomis spalvomis. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi didelį suknelių jaunosios mamai pasirinkimą.