Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Sportiniai batai229
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Nuolaida
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Sportinių batų išpardavimas: pigūs, patogūs ir stilingi sportiniai batai

Tavo laisvalaikis pilnas nuolatinio judesio ir iššūkių, tu nuolatos keli sau naujus sporto pasiekimų tikslus, ir tau nuolatos reikia naujos sporto įrangos ir aprangos? Nepaisant to, kad aukštos kokybės sportinė apranga dažnai yra gana brangi, mes turime tau puikų pasiūlymą: įvairiausių modelių sportinių batų gali rasti ABOUT YOU internetinės parduotuvės išpardavime. Net jei ir nesi profesionali sportininkė ir dar tik ieškai tau tinkamos sporto šakos, sportiniai batai sumažintomis kainomis, kuriuos tau siūlome savo išpardavime, bus kaip tik tai, ko tau reikia, nes čia gali rasti geriausių gamintojų sportinius batus pigiau. Tad jei nuspręsi, kad, pavyzdžiui, bėgimas nėra tau tinkama sporto šaka, tau nereikės krimstis, jog išleidai savo naujajam apavui didelę sumą pinigų. Nepaisant žemos kainos, pigūs sportiniai batai mūsų išpardavime yra aukščiausios kokybės: leidžiantys odai kvėpuoti, paminkštintu, profiliuotu vidiniu padu ir gerai amortizuojantys, kas yra pagrindinės geros sportinės avalynės savybės.

Sportinių batų išparduotuvė – daugybė pasiūlymų, tavo aktyviam gyvenimo būdui

Jei nori leisti savo pėdoms pakvėpuoti grynu oru ir, svarbiausia, tau reikia optimalių vasarinių batų laiko leidimui lauke, tuomet galime tau pasiūlyti sportiškus aktyvaus laisvalaikio sandalus su lengvu, lanksčiu padu ir „Velcro“ užsegimais. Su jais galėsi valandų valandas žygiuoti per miškus ir laukus, ir netgi jei tau teks lipti per šakas ir akmenis, tau nepaskaus pėdų. O jei tau patinka sportiškai elegantiškas įvaizdis bei gyvenimas greitu tempu, griebk sportiškus laisvalaikio batelius, kuriuos taip pat gali rasti čia – sportinių batų išpardavime – už sumažintą kainą. Siūlomi sportiniai batai pigiau yra įvairiausių dizainų ir spalvų – tu gali pasirinkti pagal metų laiką ir nuotaiką: spalvingą naujausios mados modelį, ar nuosaikesnio klasikinio dizaino variantą. Beje, ryškios spalvos ir blizgūs pagrąžinimai yra ypač populiarūs bėgimo batų kolekcijoje, nes jie ne tik gerai atrodo, bet taip pat yra geriau pastebimi eismo dalyvių, ypač kai matomumas yra prastesnis. ABOUT YOU internetinės parduotuvės sportinių batų išpardavime rasi daugybę gerų pasiūlymų. Beje, gerų pasiūlymų turime ir sportinių drabužių išpardavimo skyriuje. Pirk sportinius batus pigiau ir derink juos su pigesniais sportiniais rūbais, taip sutaupysi grynųjų.

Pigesnių batų sportui nerasi

Dauguma pigesnių treniruočių batų yra su raišteliais, kurie užtikrina, kad batus bus lengva apsiauti ant pėdų, ir tu galėsi pati nuspręsti kaip stipriai juos suvarstyti, kad jie būtų patogūs ir tvirtai laikytųsi. Tačiau bateliai su „Velcro“ užsegimais yra ne ką prastesni ar mažiau patogūs. Dauguma prekių ženklų žymi sportinius batus sumažintomis kainomis savo emblemomis ir logotipais, kurie yra aplikuoti ar išsiuvinėti ant šono ar nugarinės dalies – taip parodysi pasauliui, kuris gamintojas yra tavo favoritas. Ieškok pigesnių sportinių batų ABOUT YOU internetinės parduotuvės išpardavimo skyriuje.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG