Demisezoninės striukės: iki -40% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Sportinės liemenėlės moterims868

Sportinės liemenėlės – į ką turėtum atkreipti dėmesį renkantis

Sportiškas gyvenimo būdas reikalauja ne tik ištvermės ir motyvacijos, bet ir kokybiškos sportinės aprangos bei funkcionalių apatinių. Naudodama praktišką sportinę liemenėlę, užtikrinsi reikiamą stabilumą jautrioje krūtinės srityje ir kartu - neprarasi judėjimo laisvės. Norėdama, kad treniruočių metu tavęs niekas nevaržytų, turėtum įsitikinti, kad sportinė liemenėlė tau tikrai tinka ir yra pakankamai elastinga. Renkantis liemenėlę internetu, didelę reikšmę turi tavo krūtinės dydis, nes kiekvienam kaušelio dydžiui ir skirtingoms sporto šakoms yra sukurti specialūs modeliai. Jei tavo krūtinė didesnė, geriausia pasirinkti modelį su plačiomis petnešėlėmis, kurios yra sukryžiuotos nugaroje ir neįsirėžia į odą. Ši konstrukcija neleidžia petnešėlėms nuolat slysti ir puikiai subalansuoja tavo krūtų svorį, kad nepatirtum nugaros skausmo. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į plačią ir tamprią apatinę juostą bei stabilias šonines dalis tam, kad tavo krūtinė būtų gerai ir patogiai prilaikoma iš visų pusių. Venk kietų siūlių, kurios gali sukelti trynimą ant odos. Komfortą ir gerą tavo kūno formų atitikimą užtikrina reguliuojamos petnešėlės. Pasikliauk funkcinėmis medžiagomis, pagamintomis iš greitai džiūstančių pluoštų, užtikrinančių nepertraukiamą termoreguliaciją, bei laidumą orui.

Sportinės liemenėlės silpnoms, vidutinėms ir intensyvioms apkrovoms

Kiekvienai sporto šakai yra tinkama sportinė liemenėlė, pritaikyta būtent tam sportui būdingoms apkrovoms. Mažoms krūtims tiks dauguma modelių, tačiau didelėms apkrovoms, pavyzdžiui bėgimui, visgi reikėtų rinktis tampriai priglundantį modelį iš standesnės medžiagos. Tokią liemenėlę rasi, pavyzdžiui, ADIDAS Performance kolekcijoje. Modeliai su vidutine fiksacija idealiai tinka vidutinio intensyvumo sportui, tokiam kaip šokiai, fitnesas ar slidinėjimas. Šioje kategorijoje rasi didelį dizainų ir gamintojų pasirinkimą. Mažos fiksacijos liemenėlės tiks atliekant lengvą fizinę veiklą ar kasdien, tačiau jos geriausiai tiks mažesnes krūtis turinčioms moterims. Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU tikrai rasi savo idealią liemenėlę bet kuriai sporto šakai.

Sportinė liemenėlė – privalomas atributas kiekvienai sportuojančiai

Be sportinės liemenėlės jautrus jungiamasis moters krūties audinys neturėtų papildomos paramos ir būtų visiškai neapsaugotas nuo sportinės veiklos sukeltų vibracijų. Kadangi krūtys nėra prilaikomos raumenų, be papildomo palaikymo jos nuolat juda, o tai gali turėti įtakos strijų susiformavimui. Taigi, sportinė liemenėlė yra labai svarbi tavo sportinės aprangos dalis, nes ji sumažina nepageidaujamų odos pokyčių riziką ir turi prevencinį poveikį skausmui nugaros ir pečių srityse. Nepamiršk, kad tavo sportiniams pasiekimams bei neblėstančiai motyvacijai įtakos turi ne tik tavo vidinis nusiteikimas, bet ir išorinis komfortas, kurį sau gali suteikti įsigydama kokybišką sportinę liemenėlę.