Naminiai bateliai moterims21

Peržiūrėjai visas kategorijos Naminiai bateliai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Įsispiriami bateliai

Šlepetės iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės – madingos ir patogios

Namai yra vienintelė vieta, kur gali išbandyti naujus stilius, išvengiant kritiškų žvilgsnių, ir jaukiai, bet kartu stilingai praleisti visą dieną ant sofos. Keliaujant į darbą, mokyklą ir universitetą į savo aprangą reikia pažvelgti atsakingiau ir truputį pasipuošti, tačiau namie puikiai užtenka laisvų mėgstamų marškinėlių, patogių pižaminių kelnių ir šiltų „tapkių“.

Kambarinės šlepetės: svarbiausia - kokybė ir komfortas

Moters kojos per dieną turi daug atlaikyti nuolat vaikštant, o kartais ir beveik bėgiojant, tam kad tik viską suspėtų: iš susitikimo į parduotuvę ir atgal į darbą, o paskui į namus, kur irgi laukia galybė darbų. Galų gale, kartais kiekvienai tenka dėvėti itin siaurus ir varžančius batus, kurie taip pat gali ir spausti bei ilgainiui pakenkti kojoms. Tam, kad tavo jautrios pėdutės atsigautų, namie turėtum joms parūpinti puošnias ir patogias moteriškas šlepetes. Tavo kojos po nesibaigiančios dienos darbe ar ilgos nakties vakarėlyje avint aukštakulnius tikrai tau padėkos.

Šlepetės namams – pūkuotos, odinės, o gal su dirželiais?

Kas galvoja, kad šlepetės turi būti tiesiog nemadingas medžiagos gabalas ant kojų, tas labai klysta. Moterų mada jau seniai pasikeitė, o stilingi ir patogūs šlepečių dizainai kuriami atskiromis linijomis, tam, kad kiekviena moteris galėtų atrasti tinkamiausias pagal savo skonį. Jei tu ir namie nenori atsisakyti spindesio ir prabangos, rinkis ryškias ir stilingas aukso ar sidabro spalvos. Kasdieniai variantai dažniausiai siūlomi iš aukštos kokybės ir patogios odos. Šių „tapkių“ privalumas yra gana paprastas ir aiškus – ilgaamžiškumas. Odinės šlepetės bus tavo ištikimos kompanionės ilgus metus ir tau daugiau niekada nesinorės jokių kitų. Taip pat moterų mėgstami yra ir romantiški dizainai. Su jais tu turėsi progą bent namuose pasipuošti ryškia rožine spalva. Jei nesi įpratusi, iš pradžių dėvėti šlepetes gali būti keista, tačiau labai greitai prie to priprasi ir netrukus nenorėsi nė žingsnio žengti be jų. Daugelio namuose šlepetės yra privalomasis kasdienis apavas, nesvarbu, koks metų laikas. Jos yra labai patogios ir tiesiog palaima nuo kasdienių batų pavargusioms pėdoms. Savo name ar bute tu iš tiesų gali būti tikrąja savimi ir nešioti būtent tokio stiliaus šlepetes, kurios labiausiai patinka tau!

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi didžiulį pasirinkimą pačių kokybiškiausių prekinių ženklų, iš kurių tikrai išsirinksi sau tobulai tinkančią kambarinių šlepečių porą. Tam, kad būtum puiki šeimininkė, nepamiršk pasirūpinti keletu atsarginių šlepečių porų savo svečiams, kad užsukę pas tave jie jaustųsi jaukiai ir patogiai it namie. Ypač žiemą, grindys dažnai yra šaltos, o sušalusios pėdos daro mus daug jautresnius peršalimui. Papildoma šlepečių pora padės tavo svečiui nesušalti arba išvengti vaikščiojimo po namus dėvint gatvės batus.