ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5

ASICS logotipas
ASICS SportsStyle logotipas

ASICS – vienas geriausių sportinės avalynės gamintojų pasaulyje

ASICS įmonė kuria vienus geriausių sportinių batelių visame pasaulyje. Juos itin vertina ne tik paprasti žmonės, bet net ir Holivudo žvaigždės. Tačiau, šis prekės ženklas kuria ne tik bėgimo batelius, bet ir daug kitokių drabužių – įvairiausius sportinius kostiumus, tampres, marškinėlius, šortus bei kitokias prekes. Maža to, ASICS kuria sportui tinkamus rūbus bei avalynę tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Taigi, išsiaiškinkime, kaip šis prekės ženklas buvo įkurtas ir kodėl jų bėgimo bateliai yra laikomi vienais iš pačių geriausių pasaulyje jau tiek daug metų.

ASICS prekės ženklo įkūrimo istorija

ASICS yra japonų prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 70 metų kuria sportines prekes, avalynę bei drabužius vyrams, moterims ir vaikams. Prekės ženklą įkūrė Kihachiro Onitsuka, kuris daugelį metų turėjo tikslą, kad jo įmonė taptų geriausia sportinių prekių tiekėja visame pasaulyje. Įmonės pavadinimas simbolizuoja ir pačią misiją – tai yra lotyniškos frazės trumpinys, reiškiantis sveiką sielą sveikame kūne. Šią frazę tikrai daugelis esame girdėję, tačiau ne visada nuoširdžiai vadovaujamės. strong> ASICS prekės ženklo pavadinimas tarsi įpareigoja ją retkarčiais priminti patiems sau, todėl įkūrėjas visai nedvejodamas greitai užpatentavo sugalvotą vardą įmonei. Kai Kihachiro Onitsuka pradėjo savo veiklą, jis nusprendė kurti specialią avalynę, skirtą krepšininkams. Savo verslą jis pradėjo gimtajame miestelyje Japonijoje ir šiandien pagrindinė būstinė vis dar yra toje pačioje vietoje. Šiuo metu, prekės ženklas kuria avalynę bei drabužius ne tik krepšinio mėgėjams, bet ir daugelio kitų sporto šakų sportininkams.

ASICS - kodėl jų bėgimo bateliai yra geriausi?

ASICS prekės ženklo bėgimo bateliai jau daugelį metų iš eilės yra pripažįstami pačiais geriausiais visame pasaulyje. Jie yra itin lengvi, todėl kojos nepavargsta bėgant net labai ilgus atstumus. Su jais gali bėgti ir miške, ir ant asfalto – svarbiausia pasirinkti tinkamą modelį. Taip pat, bėgimo bateliai yra gaminami iš orui pralaidžių medžiagų, kad pėdos neprakaituotų. Svarbu paminėti ir tai, kad gamybos metu didelis dėmesys yra skiriamas pačiai batų pado anatomijai – siekiama, kad jis kuo geriau atitiktų natūralią žmogaus pėdos būseną bėgant ir nuimtų nuolat stiprėjantį spaudimą. ASICS bėgimo bateliai yra stilingi, bet tuo pat metu jų kaina yra prieinama daugeliui žmonių. Puiki žinia ta, kad internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje galima rasti skirtingų šio prekės ženklo avalynės modelių. Taip pat, čia dažnai yra taikomos didelės nuolaidos, tad geriausius pasaulyje bėgimo batelius gali įsigyti už dar žemesnę kainą.