BARTS prasidėjo nuo rankomis siuvinėtų šortų

BARTS prekės ženklo atsiradimo istorija beveik primena kino filmą ir dar kartą paliudija, kad atsitiktinumų nebūna. Bartas pirmuosius savo siuvinėtus vyriškus maudymosi šortus pardavė Šv. Tropezo paplūdimyje, Prancūzijoje. Jam padėjo mergina. Deginant saulei, norėdama apsisaugoti nuo kaitrių spindulių, ji audinio gabalėliu apsivyniojo sau galvą. Netrukus žmonės pradėjo klausinėti, ar ji negalinti parduoti šio savo galvos apdangalo. Nuo to laiko Bartas daug dėmesio skyrė galvos apdangalams, kepurėms ir skrybėlėms, o po kelių metų gimė BARTS prekės ženklas. Praėjus trisdešimčiai metų nuo jo atsiradimo, jis išaugo į kompaniją, kuri prekiauja vaikų ir suaugusių lauko drabužiais ir aksesuarais Europoje ir turi daugiau nei 3000 parduotuvių. Kompanija įsikūrusi Amsterdame. Dabar įmonėje kuriami drabužiai ir aksesuarai vyrams, moterims ir vaikams, skirti dėvėti lauke vasarą ir žiemą. Tai kepurės, rankomis megzti šalikai, unikalios kuprinės, maudymosi kostiumėliai bei kelnaitės, puošnios skrybėlės, papuošalai.

BARTS tiekėjai ir gamyklos

Šis prekės ženklas skiria ypatingą dėmesį savo tiekėjams, įmonėms ir žmonėms, kurie gamina jų produktus. Stengiamasi, kad gamybos procese esantys žmonės nebūtų išnaudojami. Vienas iš tiekėjų – Lu šeima ir jų šeimos verslas, įsikūręs Jiangsu. Šeimininkai dalyvauja visame gamybos procese, jie ne tik atsakingi, bet ir rūpestingi. Šalia gamyklos buvo pasodintas rožių sodas tam, kad darbo aplinka labiau džiugintų darbuotojus. Taip pat šeimininkai patys augina maistą ir jį tiekia gamyklos žmonėms, todėl šie visada gauna šviežią ir geros kokybės maistą. Kitas BARTS tiekėjas – Sun šeima iš vieno šalčiausių Kinijos regionų. Šiaurės Kinija yra labai skurdi, todėl Sun šeima gamina šiltus žieminius aksesuarus ir juos dovanoja vietiniams vaikams žiemos metu.

BARTS Lietuvoje

Lietuvoje galima rasti BARTS šiaudinių skrybėlių ir kepuraičių, išsiskiriančių originalumu ir elegancija. Panašių modelių tikriausiai niekur kitus nerasi, išskyrus ABOUT YOU elektroninę parduotuvę. Jos išsiskiria ne tik natūraliais pluoštais iš kurių yra apgamintos, bet taip pat ir originaliomis spalvomis. Tuo tarpu BARTS gaminamos kepurės su snapeliu tiks tiek vyrams, tiek moterims, nes yra madingos, klasikinio stiliaus kepurės vasarai. Šiaudinės skrybėlės šiuo metu labai madingos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Vyrai ir moterys jas nešiojo net prieš pirmąjį pasaulinį karą, o dabar jos švenčia sugrįžimą į madą. Todėl net žymiausi dizaineriai į savo kolekcijas įtraukia įvairaus dydžio ir dizaino modelius. Jų populiarumą lemia tai, kad jos vasarą puikiai apsaugo nuo saulės spindulių, yra patogios, nereikalauja daug priežiūros. Taigi, turėdama BARTS šiaudinę skrybėlaitę tikrai nesigailėsi ir norėsi ją pasiimti kiekvieną kartą eidama į paplūdimį ar susitikti su draugais.