ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


CARHARTT – išskirtinis gatvės stilius kiekvieną dieną

Pradėjęs savo gyvenimą kaip novatoriška drabužių linija, skirta geležinkelio darbuotojams, CARHARTT nuo to laiko išplėtė savo asortimentą į kasdienius drabužius, kurie yra iš tvirtų medžiagų bei puoselėja laisvą, atsipūtusį stilių. Šio prekės ženklo vyriški drabužiai apima viską nuo striukių su gobtuvu ir kailiu ir prabangių marškinėlių su piešiniais iki siaurų kelnių ir lengvų švarkų, pasižyminčių sodriais spalvų tonais. CARHARTT prekės ženklą apibūdina išskirtinė kokybė, praktiškumas ir karinės bei sportinės aprangos funkcionalumo įtaka. Tai - paprastas ir efektyvus būdas atnaujinti savo kasdienį vaizdą. Įsigyk šio prekės ženklo gaminių ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje ir mėgaukis patogiu komfortu, šiuolaikišku stiliumi ir ilgaamže kokybe.

CARHARTT – šiuolaikinis stilius, papildysiantis tavo drabužių spintą

Pereinant į šaltąjį metų laiką pasirūpink šaunia striuke iš CARHARTT. Laikykis neutralių atspalvių, tokių kaip smėlio spalvos, kad būtų daugiau universalumo, tuomet galėsi derinti šį drabužį prie pačių įvairiausių aprangos derinių. Jei nori paįvairinti savo stilių, rinkis kailio detales, kurios paįvairins tavo aprangos tekstūrų mišinį. CARHARTT kolekcijos rūpinasi ne tik vyrų, bet ir moterų stiliumi ir patogumu. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi tiek vyriškų, tiek moteriškų marškinėlių, bliuzonų ir striukių. Su jais visada atrodysi stilingai, o kartu garantuotai jausiesi patogiai ir komfortiškai. Dar vienas labai svarbus šio prekės ženklo privalumas – ilgaamžė kokybė. Visi drabužiai pagaminti iš tvirtų, kokybiškų audinių, tad įsigytas rūbas tarnaus ilgai, o tu galėsi jausti ramybę, jog rūpiniesi gamta ir neperki greitosios mados drabužių.

CARHARTT – amerikietiški darbo drabužiai, pritaikyti europietiškam laisvalaikiui

Pirmieji CARHARTT gaminiai buvo džinsinio audinio kombinezonai. Šis prekės ženklas, plėsdamas savo drabužių liniją, sukūrė šiuolaikiškus modelius ir dizainus, pasižyminčius daugybe išskirtinių savybių, tokių kaip aukščiausios kokybės audiniai, tvirta konstrukcija, patogus prigludimas ir funkcionalios detalės, pavyzdžiui, trigubai susiuvamos pagrindinės siūlės ir talpios kišenės. CARHARTT didžiuojasi tarnaudamas darbuotojams daugelyje pramonės sričių, įskaitant statybą ir gamybą, ūkininkus ir lauko pramogų entuziastus. Prieš 125 metus įkurtas Amerikos prekės ženklas gerbia savo pirkėjus ir jų pinigus, todėl kuria drabužius, kurie tarnauja ilgai ir yra išskirtinai kokybiški. CARHARTT drabužiai, žinomi dėl tvirtos savo konstrukcijos, novatoriško dizaino ir išskirtinių kokybės, ilgaamžiškumo ir patogumo standartų, tapo legenda tarp kvalifikuotų Amerikos prekybininkų ir amatininkų. Mėgaukis amerikietiška kokybe ir stiliumi ir tu!