Prekių ženklų antraštė

Desigual apranga nebijantiems svajoti

„Mūsų modeliai šoka ant podiumo – jie nėra rimti lyg laidotuvėse, kaip daugybė kitų prekės ženklų modelių‟, sako Borja Castresana, ispanų kasdienės aprangos Desigual gamintojo rinkodaros ir komunikacijos direktorius, atskleisdamas jų filosofiją: „Gyvenimas yra puikus‟ („La vida es chula‟). Į akis krentantys raštai ir piešiniai, grafičio elementai, asimetrija ir ryškios spalvos. Tai – teigiamas emocijas žadinantys drabužiai, avalynė ir aksesuarai su siela ir širdimi, skirti aprengti ir papuošti žmones, o ne kūnus. Mėgaudamasis gyvenimu Balearų vakarėlių saloje Ibizoje Šveicarijos dizaineris Thomas Meyeris, kuriam tuo metu buvo vos daugiau dvidešimt, įsivaizdavo ateitį, kurioje visi galės rinktis gražią, įkvėpiančią ir prieinamą aprangą, ir užsimojo sukurti kažką isiskiriančio, atspindinčio kiekvieno žmogaus individualumą ir unikalumą.

Saulėta Barselonos paletė visiems metų laikams

Pirmasis eksperimentinis Meyerio sukurtas rūbas buvo iš senų džinsų gabalėlių pasiūtas švarkelis, sulaukęs neįtikėtino pasisekimo. Taip prasidėjo šio nepaprasto prekės ženklo augimas, neatsiejamas nuo paties Meyerio progresyvios ir nerūpestingos asmenybės. 1984 metais jis įkūrė Desigual, panaudojęs Ispanų režisierės Isabel Coixet pasiūlytu pavadinimu, reiškiančiu „kitoks, nevienodas, skirtingas‟. Tai tebuvo vienas iš daugelio kompanijos bendradarbiavimo su menininkais atvejų: nuo jos logotipą sukūrusio grafikos dizainerio Pereto iki žymiausios šiuolaikinio cirko trupės Circue de Soleil. Entuziastingas, optimistinis šūkis – „Gyvenimas yra puikus‟ – pabrėžia jų Viduržemio klimato, saulės, šviesos, aistros ir troškimo gyventi neišvengiamai veikiamą mąstyseną ir džiaugsmingą, šviežią, originalią, žaismingo ir kūrybingo požiūrio kupiną gyvenimo būdo filosofiją, atsispindinčią aprangos stiliuje, kviečiančią tave pasitikėti ir nebijoti būti savimi.

Desigual patirtis: kitokia, pozityvi ir žaisminga

Ir šiandien drąsus ir šelmiškas Desigual lieka ištikimas savo filosofijai ir misijai: nebijoti būti kitokiam, mesti iššūkį nusistovėjusiam status quo. Jo istorijoje apstu nevienareikšmių reklaminių kampanijų: pvz., #tudecides (#youdecide, #tusprendi), vaizduojanti avantiūrinius veiksmus atliekančius modelius, arba renginys „Ateik pusnuogis – išeik apsirengęs‟, pritraukęs didžiulę vien apatiniais vilkinčių linksmuolių minią. Ši bekompromisė mąstysena ir drąsūs žingsniai padarė kompaniją lengvai atpažįstamą, išsiskiriančią iš vis didėjančios – tačiau beveidės – konkurencijos.

Netipinė ir originali mada, kad ir kur bebūtum, kad ir kada užsigeistum

Pasinerk į Desigual pasaulį. Apsipirk kur ir kaip tau patogu: namuose, vien su apatiniais, patogiame fotelyje, užkėlusi kojas ant žurnalinio staliuko arba per pietų pertrauką, gurkšnodama aromatingą kavą ir apmastydama atostogų planus. Pas mus rasi gausybę šio prekės ženklo drabužių: spalvingas sukneles ir sijonus, marškinius, tunikas ir įvairaus kirpimo marškinėlius, pasakiškais motyvais išsiuvinėtas ir nudažytas kelnes, džinsus ir šortus, neeilinius bikinius ir kitą paplūdimio aprangą, nenuobodžius lietpalčius, paltus ir striukes, kurie net niūriausią dieną padovanos tau ir aplinkiniams karštos Barselonos saulės spindulėlį. Neprasuk ir pro aksesuarų skyrelį: didelė, fantastiškais raštais išmarginta skara arba neįprastas diržas suteiks džiugaus rafinuotumo bet kokiems drabužiams. Idealiai suderinti su drabužiais, Desigual aksesuarai pasižymi tokiu pat kūrybiškumu, nevaržoma spalvų gama ir Iinksmomis, teigiamomis žinutėmis. Gyvenimas yra spalvingas ir gražus su Desigual!