Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5


Dr. Martens batai – avalynė su požiūriu

Iš pradžių Dr. Martens avalynė buvo gaminama kaip darbininkų batai, tačiau nuo prekinio ženklo įkūrimo pradžios tai pasikeitė ir dabar šio prekės ženklo batai yra šiuolaikinės mados dalis. Nuolat papildoma moteriškų batų kolekcija atiduoda pagarbą prekės ženklo paveldui su originaliais siluetais bei šiuolaikiniais dizainais. Dr. Martens batai kreipiasi į žmones, kurie turi savo individualų stilių, tačiau yra bendros vieningos dvasios – autentiškos asmenybės, turinčios aiškias pastovias vertybes. Šie ypatingo stiliaus batai yra kuriami žmonėms, kurie turi išdidų saviraiškos jausmą ir yra kitokie ir nebijo to parodyti. Dėl savo stilistikos, Dr. Martens dizainai suteikia galimybę juos paversti individualios aprangos dalimi ir sukurti savitą stilių. Kalbant apie praktiškumą, jie yra garsūs dėl savo ilgaamžiškumo ir patogumo, todėl yra puikus pasirinkimas gatvės stiliui, o emociškai – jie skleidžia unikalios ir stiprios asmenybės energiją.

Dr. Martens batai – nesenstanti ir visada moderni klasika

Visuotinės globalizacijos ir socialinių tinklų eroje pasikeitė kiekvienas jaunimo kultūros ir subkultūrinio stiliaus aspektas. Nepaisant to Dr. Martens gerbėjai ir subkultūros vis dar laiko šiuos batus mėgstamiausiais dėl jų unikalaus alternatyvaus patrauklumo ir autentiškumo homogeniškame pasaulyje. 2010 m. atsinaujinęs Dr. Martens paminėjo savo penkiasdešimtmetį: penkis dešimtmečius, kaip šį prekės ženklą priėmė įvairios subkultūros, įžymybės, muzikantai ir laisvai mąstantys asmenys – kiekvienas, pakeisdamas ir pritaikydamas šiuos batus taip, kad jie atspindėtų individualų požiūrį ir unikalų tapatumą. Išskirtinės minkštos odos Dr. Martens moteriški batai yra lengvai atpažįstami dėl jų firminio geltono apsiuvo aplink padą. Šių batų asortimentas moterims siūlo platų įvairių tipų ir stilių pasirinkimą – internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU gali rasti viską - nuo lengvų batelių iki Dr. Martens kerzų. Pasirinkimo laisvė priklauso tau – išsirink sau tinkamiausius jau šiandien.

Ilgaamžiškumo ir autentikos simbolis - Dr. Martens moteriški batai

Dr. Martens moteriški batai yra akimirksniu atpažįstama mados pasaulio ikona. ABOUT YOU internetinė parduotuvė su malonumu siūlo didžiulį asortimentą puikių moteriškų šio prekinio ženklo batų. Pateik užsakymą pas mus, o tavo nauja Dr. Martens moteriškų batų pora bus su tavimi jau po kelių dienų. Šiems batams tikrai neįmanoma atsispirti ar surasti trūkumų, tačiau jei tau jie netiks ar nepatiks, visada galėsi juos grąžinti pasinaudojusi nemokama internetinės parduotuvės teikiama grąžinomo paslauga. Tačiau mes tikime, kad to neprireiks, o įsigijus vieną Dr. Martens batų porą taip patogiai norėsi jaustis visais metų laikais. Tai – ne bėda. Mūsų internetinėje parduotuvėje gali rasti šlepečių, sandalų, sportinių batų, aulinukų, kerzų – visų stilių batų įvairiausioms progoms. Nesvarbu, kurią porą išsirinksi – jie visi pasižymi savo unikaliu dizainu ir išskirtiniu patogumu.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG