KENDALL ir ABOUT YOU – gruodžio 4 d., 19:005

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Visi produktai iš GEOX34
Sportinio tipo sandalai iš GEOX, spalva – juoda, Prekių apžvalga

-25 %

GEOX

59,90 EUR79,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 35
Aulinukai 'CATRIA' iš GEOX, spalva – juoda, Prekių apžvalga

-10 %

GEOX

115,00 EUR129,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37
Kulkšnis dengiantys batai 'FELICITY' iš GEOX, spalva – ruda, Prekių apžvalga

-17 %

GEOX

89,90 EUR109,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 40
Sportbačiai su auliuku 'Delray' iš GEOX, spalva – šviesiai pilka / tamsiai pilka / mėtų spalva, Prekių apžvalga

GEOX

109,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 41

GEOX – prekinio ženklo istorija

Šiuolaikiniame pasaulyje yra labai daug įvairių drabužių prekinių ženklų, o vienas populiariausių - GEOX . Būtent šis prekės ženklas jau daug metų yra vertinamas dėl savo išskirtinės prekių kokybės. Jis yra siejamas su patogumu bei komfortu, nes visa avalynė ir drabužiai yra pritaikyti būtent taip, kad žmogui būtų patogu juos dėvėti kiekvieną dieną. Šis prekinis ženklas yra itališkas, tad tai prideda papildomo šarmo ir žavesio bei suteikia pasitikėjimo aukšta daiktų kokybe.

GEOX įkūrimo istorija

GEOX prekės ženklo istorija yra ganėtinai įdomi. Jį dar 1995 metais įkūrė italų verslininkas Mario Moretti Polegato. Pavadinimas kilo nuo graikiško žodžio „geo“, reiškiančio žemę ir „x“ raidės, kuri reiškė technologijas. Verslininko tėvai tikėjosi, kad jis užaugęs perims savo tėvų ilgai kurtą vyno gamybos verslą, tačiau, tėvų planas nepavyko. Kai Polegato dalyvavo vyno industrijos konferencijoje, jis išėjo pabėgioti gryname ore. Tą dieną buvo ypač karšta, tad jam kilo mintis Šveicarijos kariuomenės peiliu išpjaustyti keletą skylių savo batuose. Taip jam kilo mintis pradėti kurti savo batų liniją. Visai netrukus, šią idėją jis pradėjo aktyviai vystyti ir galiausiai ji pavirto realybe. Nors pavyko tikrai ne iš pirmo karto, bet verslininko užsispyrimas atnešė gerus rezultatus. Jis pradėjo kurti avalynę vaikams, o su laiku sukūrė vyrų ir moterų kolekcijas. Taip gimė GEOX avalynė.

GEOX įkūrėjo gyvenimas

GEOX prekės ženklo įkūrėjas Mario Moretti Polegato 2014 metais buvo išrinktas tryliktu turtingiausiu žmogumi pasaulyje pagal Forbes. Daugelis sako, kad šis žmogus tiesiog gimė po sėkminga žvaigžde. Tačiau, iš tikrųjų jam teko įdėti nemažai darbo, kol galiausiai jį aplankė sėkmė. Mario gimė verslininkų šeimoje, tad verslumo gyslelę jis paveldėjo iš savo gimdytojų. Maža to, jis turėjo galimybę iš jų pasimokyti verslo ypatumų. Jo tėvai turėjo vyno gamyklą ir visą gyvenimą tikėjosi, kad sūnus užaugęs perims jų verslą ir vystys jį toliau. Iš pat pradžių Mario skyrė kelis savo gyvenimo metus darbui su vyno gamyba. Tačiau, vos tik gimus idėjai sukurti batų liniją jis pasitraukė iš šeimos verslo ir susikoncentravo ties mados pasauliu.

GEOX prekės ženklas šiandien

GEOX prekės ženklas dabar yra žinomas visame pasaulyje. Beveik kiekvienoje Europos šalyje yra bent viena italų verslininkui priklausanti parduotuvė, o jose iš viso dirba daugiau nei du tūkstančiai darbuotojų. Šiuo metu parduotuvėse galima rasti tiek vaikiškų, tiek vyriškų, tiek moteriškų drabužių bei avalynės. Visi gaminiai yra itin aukštos kokybės, o kaina nėra didelė.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
Lietuva
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2021 ABOUT YOU SE & Co. KG