ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

LACOSTE logotipas
Lacoste Sport logotipas
Lacoste LIVE logotipas

LACOSTE – įdomūs faktai apie prekės ženklą

LACOSTE yra drabužių bei avalynės prekės ženklas, kuris buvo įkurtas Prancūzijoje. Idėją įkurti šį „brendą“ kilo geram teniso žaidėjui Renė Lacoste, kuris nusprendė įsteigti įmonę kartu su savo teniso draugu Andrė. Įmonei šiuo metu jau yra daugiau nei 87 metai ir ji vis dar sparčiai auga bei plečia savo verslą. Šio prekės ženklo produkcija yra itin vertinama už aukštą kokybę ir patogumą, o taip pat už itin teniso kortams būdingą ir artimą stilių. Įmonės logotipas yra žalias krokodilas tikrai ne šiaip sau – toks simbolis buvo pasirinktas dėl to, kad įkūrėjas turėjo krokodilo pravardę teniso kortuose.

LACOSTE – įmonės įkūrimo istorija trumpai

Kai Renė nusprendė įkurti prekinį ženklą LACOSTE , jis kreipėsi į savo draugą, kuris jau tuo metu turėjo nuosavą sėkmingą drabužių verslą Prancūzijoje. Pati pirma prekė, kurią draugai nusprendė gaminti, buvo paprasti marškinėliai su krokodilo logotipu ant krūtinės. Tai yra pirmasis rūbas, ant kurio pasirodė prekės ženklo logotipas. Po kelių dešimtmečių, draugai nusprendė plėsti savo verslą ir pradėjo pardavinėti savo kuriamus drabužius JAV. Tuomet, vienas amerikietiškas gamintojas nusprendė konkuruoti su prancūzais tenisininkais ir pradėjo kurti tokius pat bazinius marškinėlius, bet su tigru ant krūtinės. Visgi, tai tikrai nesumažino verslininkų pardavimų ir prekės ženklo vertė toliau sparčiai augo žmonių akyse. Pirmoji LACOSTE internetinė parduotuvė buvo įkurta 2007 metais, tačiau ji veikė tik JAV rinkoje. Šiuo metu, kone kiekvienoje šalyje galima šio prekės ženklo produkciją pirkti internetu. O dažnai, perkant internetu galima rasti ir geresnes kainas, pavyzdžiui, internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos šio prekės ženklo produkcijai.

LACOSTE fizinės parduotuvės pasaulyje

Prekinis ženklas LACOSTE yra itin gerbiamas bei mėgstamas daugelio žmonių visame pasaulyje. Dažnai žmonės turi net ne vieną drabužį iš jų kolekcijos, nes rūbai yra labai aukštos kokybės, lengvai derinami, gražūs bei patogūs. Pirmosios parduotuvės buvo atidarytos Prancūzijoje gyvenantiems žmonėms. Tačiau, visai neilgai trukus verslas pradėjo plėstis, tad buvo atidaromos pirmosios parduotuvės ir užsienyje. Taip pat, ypač daug perpardavinėtojų bendradarbiauja su šiuo prekės ženklu ir savo parduotuvėse parduoda jų produkciją. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje šį prekės ženklą galima lengvai rasti bent jau trijose parduotuvėse – „JD Sports“, „KJ Beckett“ ir „John Lewis“. Šios parduotuvės yra labai gerai žinomos Jungtinės Karalystės gyventojams, o tai ypač naudinga šiam prekės ženklui bei sėkmingiems pardavimams. Tokia pati situacija yra ir JAV bei Kanadoje – LACOSTE drabužiai ir avalynė yra parduodami visiems labai gerai žinomose bei pažįstamose, patikimose vietose.