Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
 Prekių ženklų antraštė

Lauren Ralph Lauren – ką kiekvienas turėtų žinoti apie šį prekės ženklą?

Lauren Ralph Lauren yra moterims skirta drabužių, avalynės ir aksesuarų kolekcija iš gerai žinomo amerikietiško prekės ženklo. Šis prekės ženklas priklauso dizaineriui Ralph Lauren, kuris turi dar aštuonis skirtingus „brendus“. Kiekvienas prekės ženklas atspindi šiek tiek kitokį stilių ir yra skirtas skirtingo finansinio segmento žmonėms. Ralph Lauren savo drabužių kolekcijas pradėjo kurti jau daugiau nei prieš penkiasdešimt metų. Amerikiečių dizaineris pirmą būstinę įkūrė Niujorke, o vėliau pradėjo plėstis ir į kitus miestus. Visai neilgai trukus, brendo drabužius jau galima buvo rasti ir Europos šalyse.

Lauren Ralph Lauren – trumpa įkūrimo istorija

Lauren Ralph Lauren moterims skirtų drabužių ir aksesuarų linija priklausanti Ralph Lauren Corporation. „Brendą“ įkūrė amerikiečių dizaineris Ralph Lauren. Savo veiklą jis pradėjo kartu su partneriu, kuris padėjo užsiimti visais gamybiniais procesais. Tuo metu partneriai siuvo vyriškus kaklaraiščius ir jiems puikiai sekėsi vykdyti šią veiklą. Tačiau, laikui bėgant Ralph Lauren nusprendė, kad norėtų sukurti savo nuosavą drabužių kolekciją, kurią galėtų pardavinėti parduotuvėms savo vardu. Nors partneris iš pat pradžių nepalaikė šios minties dėl asmeninių priežasčių, visgi galiausiai jie susitarė dėl visų niuansų ir Ralph pagaliau išleido savo pirmąją drabužių liniją. Pirmoji kolekcija buvo skirta sportą bei aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems vyrams ir vadinosi „Polo“. Visi marškinėliai bei kelnės buvo siuvami su iki šių dienų išlikusia prekės ženklo emblema. Kadangi pardavimai puikiai sekėsi, visai neilgai trukus amerikiečių dizaineris nusprendė plėsti savo veiklą ir išleido drabužių moterims kolekciją. Šiuo metu jis siūlo daugybę skirtingų linijų, atspindinčių vis šiek tiek kitokį stilių ir pateikiamų už skirtingas kainas.

Lauren Ralph Lauren – drabužiai moterims už prieinamą kainą

Lauren Ralph Lauren linija buvo pradėta 1996 ir siūlo moterims kiek paprastesnius ir kasdieniškesnius drabužius nei kitos šio prekės ženklo linijos. Pavyzdžiui, Lauren Ralph Lauren kolekcijoje galima rasti sportinius rūbus, džinsus, sukneles, aksesuarus ir avalynę skirtą laisvam kasdieniškam stiliui. Be to, šios linijos prekės pateikiamos už kiek žemesnę kainą nei kitų prekės ženklo linijų, tačiau aukšta kokybė ir stilius išlieka. Lauren Ralph Lauren prekės ženklo drabužius galima rasti ne tik oficialioje internetinėje svetainėje ir fizinėse parduotuvėse, bet ir perpardavinėtojų puslapiuose. Labai dažnai perpardavinėtojai tuos pačius drabužius parduoda kur kas pigiau. Elektroninėje ABOUT YOU parduotuvėje dažnai yra taikomos įvairios nuolaidos šio prekinio ženklo drabužiams, avalynei bei aksesuarams.