ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


LEE – laikui nepavaldi klasika vyrams ir moterims

Drabužių įmonės LEE šaknys yra darbo drabužių gamyba. Ši įmonė buvo įkurta 1889 m. Kanzaso valstijoje, JAV, ir vaidino lemiamą vaidmenį kuriant ir platinant daugelį ikoninių džinsinės medžiagos gaminių, tokių kaip džinsai ir kombinezonai. Po dešimtmečių sėkmės LEE vis dar gamina aukštos kokybės, patogius ir stilingus džinsinius drabužius. Naujausiose šio prekės ženklo kolekcijose yra įvairių džinsų, kombinezonų ir palaidinių, kurios puikiai tinka neformalioms progoms ar paprastai kasdieninei aprangai. LEE moteriški džinsai yra įvairių kirpimų ir modelių, tokių kaip siauri, tiesūs ir platėjantys modeliai su įvairiomis džinsinės medžiagos apdirbimo variacijomis – nuo klasikinių vienspalvių iki plėšytų ar balintų. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi ne tik moteriškų, bet ir vyriškų modelių, tad kiekvienas čia atras sau tinkamą modelį ir naują garderobo papildymą.

LEE – jokia spinta neįsivaizduojama be šio prekės ženklo

LEE moterims siūlo nesudėtingą, funkcionalų, tačiau elegantišką požiūrį į aprangą, demonstruodama įmonės, kaip darbo drabužių gamintojo, istoriją. Siauri džinsai yra puikus pasirinkimas, kai nori pabrėžti įspūdingą batų porą, o kiek patrumpinti puikiai tiks su masyviais auliniais ar aukštakulniais. Šis amerikiečių prekės ženklas taip pat gamina ir palaidines bei marškinėlius tiek moterims, tiek vyrams, kurie itin tiks prie tavo išsirinktų džinsų. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi platų LEE gaminių asortimentą, tad galėsi lengvai papildyti savo garderobą, nesvarbu, ar ieškai naujos aprangos darbui, laisvalaikiui, o gal neformaliam vakarėliui. Manai, kad be džinsų čia daugiau nieko nerasi? Netiesa. Be minėtų marškinėlių ir palaidinių, LEE moterims taip pat siūlo ir medžiagines kelnes, marškinius, džemperius, sijonus ir net sukneles.

LEE – ir laisvalaikiui, ir darbui

Nė viena drabužių spinta nėra įsivaizduojama be patikimos LEE džinsų poros. Tai yra išskirtinis amerikietiškas prekės ženklas, kurio nereikia pristatinėti, ir kurio kokybė vertinama visame pasaulyje jau daugelį metų. Dėl nesenstančių kirpimų, spalvų ir stilių jie tampa būtent tuo, ko tau ir tavo šeimai reikia bet kokiai kasdieninei aprangai. ABOUT YOU internetinė parduotuvė siūlo daugybę skirtingų stilių ir tipų LEE drabužių, tokių kaip vyriški ir moteriški džinsai, marškinėliai, kelnės ir bliuzonai. Šio prekės ženklo džinsai pasižymi neprilygstamu universalumu, ir tu gali juos priderinti prie beveik bet kokios savo jau turimos palaidinės ar marškinėlių. Nesvarbu, ar tu keliauji į darbą, linksmą vakarą bare ar sekmadienio pusryčius su draugais, patikima LEE džinsų pora būtinai keliaus kartu su tavimi!