Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5

 Prekių ženklų antraštė

MAC – pačios stilingiausios kelnės moterims

Drabužių prekės ženklas MAC jau daugiau kaip 40 metų specializuojasi kuriant stilingiausias kelnes ir džinsus. Čia, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, mes negalime atsispirti šiam prabangiam prekės ženklui, tad naujausiose kolekcijose būtinai rasi ir MAC gaminių. MAC gamina kelnes ne tik iš populiaraus džinsinio audinio, šio prekės ženklo kolekcijose taip pat rasi ir klasikinius modelius, idealiai tinkančius biure, bei lengvas linines kelnes ar siauro kirpimo modelius. Pasirink iš stilingų raštų, spalvų ir dizainų: nuo pačių neutraliausių ir paprasčiausių iki ryškių ir išsiskiriančių. Kiekviena moteris tikrai ras sau tinkantį modelį biurui, laisvalaikiui, o gal net ir vakarėliui.

MAC – inovatyvus stilius ir patogus dizainas kiekvienai moteriai

Nuo 1973 m., kai buvo įkurtas šis vokiškas prekės ženklas, MAC tikriems žmonėms tiekia tikros kokybės džinsus. Dėl aukštos kokybės ir ypač priimtinos kainos, šis prekės ženklas greitai tapo žinomu ir populiariu tarp abiejų lyčių. Dėl inovatyvios naujo stiliaus audinių technologijos, tinkamai pavadintos „Power Denim“, kiekvienas modelis puikiai atitinka kūno linkius ir ilgai išlaiko formą bei yra ne tik stilingas bet ir patogus. Nors MAC pradėjo savo kelią nuo džinsų, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali įsigyti ne tik jų. Čia rasi medžiaginių kelnių kiekvienai progai ir metų laikui. Ryškios ir raštuotos puikiai tiks vasarai, o sportinio stiliaus modeliai bus nepamainomi namuose ar aktyvaus laisvalaikio metu. O kokiai progai tau reikia naujo spintos papildymo? Viską lengvai ir patogiai gali rasti būtent čia.

MAC – patvari mada už prieinamą kainą

Parduodantis daugiau nei penkis milijonus porų džinsų ir kelnių per metus, MAC deda daug pastangų į savo gaminių dizainą ir gaminimo technologijas. Šio prekės ženklas skiria dėmesį audinių, leidžiančių gaminti patvarias kelnių poras, pirkimui iš pirmaujančių gamintojų Europoje ir kitur. Drabužiai yra griežtai tikrinami, įskaitant susitraukimą, kad nė vienas klientas neliktų nusivylęs savo kelnėmis ir būtų išlaikytas neabejotinas meistriškumas. MAC siūlo pačius įvairiausius kirpimus ir dizainus, nuo tiesių iki siaurų, platėjančių ar trumpų – tam, kad kiekviena moteris atrastų sau tinkamiausią modelį, kurį dėvėdama ji jaustųsi patogiai ir gražiai. Šis prekės ženklas apima visas stiliaus sritis, tad tikrai atrasi tinkamų modelių tiek savo laisvalaikio, namų ar biuro aprangai. Tau reikia įkvėpimo? Naršyk po visą mūsų džinsų ir kelnių kolekciją ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje ir rask sau labiausiai tinkantį stilių.