Išpardavimo pradžia: -11% VISKAM IŠPARDAVIME5

EXTRA11Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė

MAX & Co. – žaviai ir elegantiškai moteriai

Šiuolaikiškumo ir moteriškumo sinonimas, MAX & Co. yra Max Mara linija skirta jaunesnėms moterims, kurią apibūdina jautrus italų meistriškumo ir šiuolaikinių tendencijų derinys. Rezultatas: klasikinės linijos ir sportiško įvaizdžio akcentai, netikėtų spalvų viršutiniai drabužiai ir darbo apranga bei aukščiausios kokybės batai ir krepšiai, kruopščiai sukurti, kad atlaikytų laiko išbandymą. Atrask platų MAX & Co. pasirinkimą ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje – nuo drabužių iki aksesuarų. Ploni marškinėliai, laisvai krentančios palaidinės ir siuvinėti medvilniniai audiniai suteikia rafinuotumo šiuolaikinėms tendencijoms. Ir nepamiršk elegantiškų šilkinių palaidinių, kurios garantuoja nesenstantį žavesį ir galimybę tau pasipuošti net ir pačiomis svarbiausiomis progomis. Naujausios MAX & Co. kolekcijos marškiniai pasižymi gaubiančiu minkštumu, subtiliu lengvumu ir neabejotina elegancija. Moteriška, gyva, romantiška, patogi, apgaubianti siluetą, perteikianti žavesį ir subtilų stilių su puikia asmenybe. Štai ką apie tave kalba šis prekės ženklas. Naujasis asortimentas nustebina skonio, kokybės ir klasės deriniu, išryškinančiu kiekvienos moters charakterį, pasižymi novatoriškomis faktūromis, spalvomis ir originaliais raštais, paprastais kirpimais ir brangiomis medžiagomis.

MAX & Co. – subtili elegancija, suderinta su šiuolaikišku stiliumi

Elegantiškos, madingos suknelės, oficialūs, klasikinių kirpimų modeliai su unikaliomis detalėmis, trumpi ir ilgi dizainai, perteikiantys tikrąją klasę - tai yra savybės, būdingos MAX & Co. moteriškiems drabužiams. Kiekviena suknelė skirta praturtinti viliojančių, savimi pasitikinčių moterų, ieškančių patrauklaus asmeninio stiliaus, drabužių spintą. Įkvėptos nesenstančio stiliaus, MAX & Co. suknelės meistriškai derina skonį, naujausias mados tendencijas ir aukštos kokybės audinius. Šio prekės ženklo suknelių kolekcija pabrėžia moters asmenybę ir charakterį, žaisdama linijomis, ilgiais, faktūromis ir spalvomis bei naudodama platų medžiagų pasirinkimą - nuo vilnos iki kašmyro, nuo džersio iki medvilnės, nuo aksomo iki tiulio ar net džinsinio audinio. MAX & Co. suknelių ir kitų moteriškų drabužių katalogas yra skirtas moterims, kurios mėgsta būti tvirtos, stebinti pačios save ir drąsiai kitiems rodyti savo stiprią asmenybę. Ar tai apie tave? Tuomet būtinai peržiūrėk šio nuostabaus prekės ženklo asortimentą ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

MAX & Co. – patogumas ir komfortas, neprarandat modernaus stiliaus

Praktiškos ir patogios iš prigimties, MAX & Co. kelnės sukuria elegantiškos moters įvaizdį, užburiantį savo rafinuotumu ir aukštos klasės pojūčiu. Kasdienio stiliaus moteriškos kelnės, elegantiškos kelnės su išskirtinėmis linijomis, o gal klasikiniai džinsai? Naujausiose šio prekės ženklo kolekcijose rasi madingus drabužius, išryškinančius moterų, kurios mėgsta nustebinti save ir aplinkinius, asmenybę ir charakterį. MAX & Co. kolekcijos siūlo išskirtinius rafinuotus modelius, , pabrėžiančius šiuolaikinės moters seksualumą, ir subtilią spalvų paletę, apgaubiančią komfortu. Plonos kelnės, aptempiantys džinsai, siauros, o gal plačios, patogios kelnės? Kiekvienas modelis unikaliai žavus, o kiekviena detalė ir papuošimai praturtina išvaizdą, suteikia universalumo ir gyvumo kasdieniams drabužiams. MAX & Co. siūlo jausmingus ir nekasdieniškus, praktiškus ir novatoriškus moteriškus drabužius pasitikinčioms moterims su išskirtinėmis detalėmis ir elegantiškumo dvelksmu.