VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5


MUSTANG – įdomūs faktai apie šį prekės ženklą

MUSTANG prekės ženklas yra populiarus kone visame pasaulyje. Skirtingose pasaulio šalyse jis yra vertinamas žmonių, kurie vertina aukštą drabužių kokybę. Tačiau, tikrai nedaug kas žino kaip šis prekės ženklas buvo įkurtas. Kadangi istorija yra labai įdomi, tikrai verta ją žinoti. Maža to, šių faktų žinojimas leidžia lengviau suprasti, kokie šio prekės ženklo drabužiai iš tikrųjų yra verti kiekvieno išleisto cento. Taigi, išsiaiškinkime, kaip šis „brendas“ buvo įkurtas, kokias prekes jis siūlo ir kur galima šių prekių rasti Lietuvoje už kur kas žemesnę kainą nei oficialioje parduotuvėje.

MUSTANG – įkūrimo istorija

MUSTANG prekės ženklas buvo pradėtas kurti dar 1932 metais, kai vokietis Luisas Hermanas įsteigė specialią gamyklą, skirtą gaminti uniformas darbuotojams. Tačiau, kad ir kaip buvo gaila, pokario Vokietija buvo pilnai sugriauta, žmonės stengėsi tiesiog išgyventi ir niekam nerūpėjo tekstilės pramonės plėtra. Naujas prekės ženklo gyvenimas prasidėjo 1949 metais, kai naujasis įmonės savininkas Albertas Zefranekas apsisprendė pradėti gaminti džinsus. Šis sprendimas buvo revoliucinis, nes iki tol džinsų pramonė buvo amerikiečių rūpestis. Taigi, kadangi savininkui puikiai sekėsi šis verslas, visai neilgai trukus jis ėmė gaminti džinsus ne tik vyrams, bet ir moterims, o vėliau ir vaikams. Galiausiai, 1958 metais pagaliau buvo užpatentuotas prekės ženklo pavadinimas ir nuo to laiko Vokietijoje galima buvo rasti džinsų iš kokybiško amerikietiško džinsinio audinio.

MUSTANG – kuo šis prekės ženklas išsiskiria?

MUSTANG prekės ženklo savininkas Albertas Zefranekas buvo žmogus, kuris 1961 metais pirmasis sukūrė ypač tamprius, elastinius džinsus. Iki tol, džinsai visuomet būdavo ganėtinai sunkūs ir ganėtinai laisvi. Tuomet, 60-ųjų metų pabaigoje prasidėjo tikroji džinsų era. Džinsai tapo naujos kartos ir naujo gyvenimo būdo simboliu. Būtent tas laikotarpis padėjo prekiniam ženklui dar labiau išpopuliarėti, nes visi norėjo turėti bent vieną porą šio „brendo“ džinsų. Nors jie tikrai nebuvo pigūs, žmonės vis tiek bandydavo susitaupyti pinigų ir įsigyti juos. Tuo laikotarpiu geri, kokybiški džinsai buvo tikra prabangos prekė, apie kurią svajojo tikrai daugelis.

Kur galima įsigyti MUSTANG prekių Lietuvoje pigiau?

MUSTANG prekės ženklas yra parduodamas daugelyje skirtingų šalių visame pasaulyje. Dažnai šio „brendo“ drabužių galima rasti įvairiose perpardavinėtojų parduotuvėse. Tačiau, asortimentas dažniausiai būna ganėtinai nedidelis, nes jie turi tik likučius. Visgi, labai svarbu paminėti, kad Lietuvoje veikiančioje ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje labai dažnai yra atnaujinamas prekių asortimentas, tad tikrai galima lengvai rasti labiausiai patinkančių bet kurio prekės ženklo drabužių.