Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė

NA-KD prekės ženklas – stiliaus ikonai

NA-KD – skandinaviškas prekės ženklas, kuris sekdamas populiariausias mados tendencijas, siūlo aktualius avalynės ir drabužių modelius labai patraukliomis kainomis. Rinkoje jis yra žinomas nuo 2015 metų ir sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Tam įtakos turi ir socialiniai tinklai, kur grožio ir mados srities ekspertės, blogerės ir žinomos stiliaus ikonos dalijasi savo patarimais apie tai kaip atrodyti puikiai, pasirinkus patogius bei stilingus drabužius ir avalynę, neišleidžiant daug pinigų. Visa NA-KD filosofija yra paremta tuo, kad kiekviena moteris yra verta nešioti madingiausią avalynę, rūbus bei aksesuarus, nepriklausomai nei nuo jos amžiaus, užimamo statuso ar turimų galimybių. Siūlomi tokie tendencingi modeliai, kaip mules stiliaus įspiriamos šlepetės ar aukštakulnės basutės kirstais galais, puoštos minimalistinėmis detalėmis (dirželiais, virvelės tipo raišteliais ir aksesuarais). Taip pat, NA-KD siūlomi labai populiarūs modeliai – ilgaauliai su nedidele platforma ir storesniu kulnu, kurie nenuvargins kojų ir bus patogūs avėti batus visą dieną. Jie puikiai tiks tiek prie klasikinio stiliaus kostiumėlio, tiek prie plačių laisvalaikio kelnių ar plazdančios suknelės.

NA-KD – aukšta kokybė už prieinamą kainą

Visi NA-KD prekės ženklo gaminiai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų, kurios atrodo prabangiai ir nei kiek nenusileidžia žymiausių prekės ženklų gaminiams. Ne be reikalo NA-KD stengiasi sukurti moterų bendruomenę, kurios nori save išreikšti per madą, nejausdamos jokio spaudimo ir streso galvojant apie kainas. Tad tai tikra moterų svajonė – turėti galimybę susikurti keletą skirtingų įvaizdžių ne tik kasdienai, bet ir išskirtinei progai, prie aprangos priderinant tinkamą avalynę bei aksesuarus ir neišleidžiant krūvos pinigų. Taip galima be jokio sąžinės graužimo ne tik sekti mados tendencijas, bet ir pačiai diktuoti madas, susikuriant unikalų stilių ir padedant tai padaryti kitoms moterims. Vis dažniau populiarėja ir asmeninio stilisto paslauga, kuomet jis peržiūri ne tik jūsų turimą garderobą, bet ir padeda apsipirkti, parenkant jums tinkamiausius derinius. NA-KD šioje srityje konkuruoja su garsiais prekių ženklais ir tikėtina, kad dažnai laimi, nes kas gi nenori už prieinamą kainą keistis ir atsinaujinti savo batų kolekciją nuolat, o ne laukiant sezoninių išpardavimų. Kalbant apie kainų politiką, NA-KD

NA-KD asortimentas

Kaip jau buvo minėta, NA-KD gaminių asortimentas išties platus. Jame galite rasti pačių įvairiausių modelių ir rūšių aprangos bei apavo, skirto visiems metų laikams, pradedant patogiomis šlepetėmis, elegantiškomis basutėmis ir baigiant įspūdingo grožio ilgaauliais ir laisvalaikio bateliais, ištaikingomis kokteilinėmis suknelėmis, rankinėmis bei apatiniu trikotažu.