ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Pepe Jeans – kuo šis prekės ženklas išskirtinis?

Pepe Jeans prekės ženklas yra populiarus tarp daugelio jaunų žmonių jau daug metų. Jis buvo įkurtas Didžiojoje Britanijoje, Londone beveik prieš penkiasdešimt metų. Pepe Jeans prekių asortimente yra daug skirtingų drabužių tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Visgi, šis ženklas pagrinde koncentruojasi į laisvalaikio drabužių bei džinsų kūrimą. Kiekvienais metais prekės ženklo drabužių kolekcijos yra atnaujinamos ir sukuriami vis nauji rūbų dizainai. Brendo populiarumas tarp jaunų žmonių sparčiai auga, nes kainos yra prieinamos, o drabužiai itin stilingi. Šis ženklas daugeliui asocijuojasi su jaunatviškumu, patogumu bei laisve, bet tuo pat metu simbolizuoja aukštą kokybę bei išlavintą skonį. Išsiaiškinkime, kaip šis prekės ženklas buvo įkurtas ir kur galima įsigyti stilingų Pepe Jeans drabužių kur kas pigiau.

Pepe Jeans – trumpa prekės ženklo istorija

Pepe Jeans prekės ženklą įkūrė trys broliai – Nitin, Milan ir Arun Shah. Jie savo verslą pradėjo nuo to, kad savaitgaliais dirbdavo garsioje Londono turgavietėje, esančioje Portobelo gatvėje. Tas turgelis iki šių dienų yra viena iš labiausiai lankytinų Anglijos sostinės vietų, nes ten savo įspūdingus kūrinius parduoda įvairūs dizaineriai iš skirtingų pasaulio šalių. Maža to, pati atmosfera visoje gatvėje yra kvapą gniaužianti ir autentiška. Broliai prekiavo savo prekėmis tame turguje kurį laiką, o tuomet persikraustė į didesnę prekybos vietą, kurioje jau turėjo savo pirmąją parduotuvę. Po kurio laiko, kai verslas pradėjo itin gerai sektis, broliai nusprendė plėstis dar labiau ir 1980-aisiais metais pradėjo steigti pirmąsias parduotuves Europoje. Iki šių dienų, šio prekės ženklo parduotuvių galima lengvai rasti skirtinguose Europos miestuose, o merginos bei vaikinai iš viso pasaulio mėgsta dėvėti šio brendo drabužius.

Pepe Jeans – kur galima įsigyti jų drabužių pigiau?

Pepe Jeans drabužiai tikrai nėra pigūs, bet tai yra normalu. Jie pasižymi itin aukšta kokybe bei yra labai stilingi, todėl ir kainos yra aukštesnės nei tam tikrų kitų prekių ženklų parduotuvėse. Visgi, svarbu suvokti, kad už gerą kokybę mokėti brangiau tikrai verta – kokybiškos medžiagos bei pasiuvimas ilgiau išlieka it nauji, o tu galėsi ilgiau mėgautis nepriekaištingais drabužiais. Tačiau, tikrai galima įsigyti šio brendo drabužių kur kas pigiau internetu. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU dažnai taikomos išskirtinės nuolaidos šio prekės ženklo produkcijai. Todėl, tikrai verta kartais užsukti ir pasižvalgyti po turimą prekių asortimentą – tikrai rasi ką nors, kas tau labai patiks. Svarbu pabrėžti, kad jei užsisakyti drabužiai tau netiks ar nepatiks, visuomet galėsi grąžinti prekes visiškai nemokamai.