Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš PUMA925

PUMA – ką reikėtų žinoti apie jų prekes bei ženklą?

PUMA prekės ženklas yra vienas žinomiausių prekių ženklų pasaulyje. Jie pagrinde prekiauja prekėmis, drabužiais ir avalyne, skirtais sportuojantiems bei aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Šio prekės ženklo kuriamos kolekcijos yra skirstomos į kelias skirtingas, kad žmonės galėtų lengvai atskirti, kokie drabužiai yra skirti sportui, o kokie – kasdienai bei laisvalaikiui. Prekės ženklas siūlo drabužius moterims, vyrams ir vaikams, todėl visa šeima tikrai ras tinkamų drabužių. Svarbu paminėti ir tai, kad gamintojo kainos yra labai prieinamos.

PUMA – svarbūs faktai apie įmonės atsiradimą rinkoje

PUMA prekės ženklas buvo įkurtas Bavarijoje, Vokietijoje. Jis yra laikomas trečiu pagal dydį sportinių prekių ženklų pasaulyje, o jį lenkia tik tokie rinkos gigantai kaip Nike ir Adidas. Įmonė rinkoje gyvuoja jau daugiau nei 70 metų. Kompanija buvo įkurta dviejų brolių. Jų pirminis planas buvo gaminti sportinę avalynę, tačiau laikui bėgant jie nusprendė praplėsti siūlomų prekių asortimentą. Tačiau, kad ir kaip būtų gaila, galiausiai broliai pradėjo nesutarti dėl tam tikrų verslo plėtros dalykų, todėl jie nusprendė atsiskirti ir įsteigti dvi skirtingas kompanijas – Adidas ir Puma. Šiuo metu, abi įmonės vis dar sėkmingai veikia, yra labai gerai žinomos visame pasaulyje ir abi yra įsikūrusios Vokietijoje.

PUMA prekės ženklo įkūrėjo gyvenimas

PUMA prekės ženklo įkūrėjas Rudolf Dassler, buvo jaunesnysis Adidas prekės ženklo įkūrėjo brolis. Jis tarnavo kariuomenėje dar pirmojo pasaulinio karo metu ir tik grįžęs iš karo lauko pradėjo kurti sportinę avalynę savo mamos virtuvėje. Tikėtina, kad meilė bei aistra avalynės gamybai berniukui persidavė nuo tėčio. Jo tėtis daug metų dirbo avalynės gamybos fabrike, tad berniukas dažnai girdėdavo įvairias įdomias istorijas, kurios jį žavėdavo. Taigi, iš dalies galima manyti, kad Rudolfui avalynės gamybos amatą įskiepijo tėvas. Įdomu tai, kad prasidėjus antrajam pasauliniam karui abu broliai nusprendė įstoti į nacių partiją ir aktyviai remti šio politinio judėjimo veiklą.

PUMA prekinis ženklas Lietuvoje

PUMA prekės ženklas Lietuvoje yra ganėtinai populiarus. Šio „brendo“ prekių galima lengvai rasti skirtingose parduotuvėse. Tačiau, kad ir kaip būtų gaila, fizinėse parduotuvėse kainos būna labai didelės, o asortimentas siauras. Būtent todėl, vienas geriausių būdų pirkti šio prekės ženklo gaminius yra internetu. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje dažnai atnaujinamas prekių asortimentas, todėl tikrai rasi būtent tų drabužių ar avalynės, kurių labiausiai nori. Maža to, gali pasinaudoti dažnai taikomomis nuolaidomis ir prekes įsigyti pigiau.