Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


SLOGGI – išskirtinis komfortas kiekvieną dieną

SLOGGI švenčia daugiau kaip darbo 40 metų. Šio prekės ženklo subtilus mikropluošto audinys yra kvėpuojantis ir minkštas liečiant, suteikiantis nepriekaištingą ir nepastebimą kontūrą, net ir apsivilkus labiausiai aptemptus drabužius. 1979 m. papildomai šukuotos medvilnės pluoštas buvo suderintas su elastingu ir taip gimė specialusis SLOGGI audinys. Iš jo pasiūtos moteriškos kelnaitės juda kartu su tavo kūnu, išlaikydamos savo formą ir prigludimą, nepaisant to, kiek kartų jau buvo dėvėtos ar skalbtos. Mažiau nei po dešimties metų vyrai nusprendė, kad nori tokios pat patogios laisvės, ir SLOGGI prie savo kolekcijų prijungė vyriškus apatinius. Šio prekės ženklo apatiniai drabužiai suteikia tau patogų komfortą bei visišką judesio laisvę. Gali rinktis labiau aptempiančius šortus ar trumpikes, kurie patogiai priglunda ir yra nepastebimi, todėl itin tinka prie aptemptų odinių kelnių ar siaurų džinsų.

SLOGGI – patogus apatinis trikotažas, kurį pamilsi iš karto

SLOGGI – tai prekės ženklas, siekiantis žengti koja kojon su laiku, todėl jis nuolat atnaujina savo kolekcijas ir jas papildo įvairiausiais naujais modeliais. Gal tau patinka labiau sportinio stiliaus apatiniai drabužiai? O gal norėtum išbandyti ryškiaspalves kelnaites su aukštu juosmeniu? Ar esi neabejinga klasikai ir seksualiems nėriniams? Visą tai ir dar daugiau tau siūlo SLOGGI, o šiuos gaminius lengvai ir patogiai gali įsigyti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Šis prekės ženklas buvo vienas iš pirmųjų tvarių drabužių judėjimo lyderių, nes jo ekologiški audiniai buvo naudojami kuriant trumpikes ar berniukų šortus. Jie suteikia būtent tokį siluetą, kokio nori, tad laisvai gali vilktis aptemptą suknelę ar pieštuko formos sijoną. Apsivilk šilkinius marškinėlius ir palik kelias viršutines sagas atsegtas, kad kartais seksualiai ir viliojančiai galėtų pasirodyti tavo nėriniuotos liemenėlės krašteliai. Aktyviems savaitgaliams pritaikyti apatiniai marškinėliai ir braletės suteikia tau visišką laisvę visą dieną.

SLOGGI – pasirūpink savo komfortu kiekvieną dieną

Nepakartojamų SLOGGI apatinių kolekciją dabar gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Džiaukis mūsų siūlomu elastingų medžiagų ir patogių kirpimų pasirinkimu. Kokybiško mikropluošto apatiniai yra sukurti kaip klasikinis kasdienio dėvėjimo pagrindas ir gali būti žaismingai derinami su kitu apatiniu trikotažu ir apatiniais drabužiais. SLOGGI trumpikėms gaminti naudojama kvėpuojanti ir švelni medžiaga, kuri užtikrina nepriekaištingą prigludimą, dėl to šis apatinis trikotažas yra nepaprastai patogus. Temperatūrą reguliuojantys mikropluošto apatiniai drabužiai iš SLOGGI leis tau jaustis gaiviai visą dieną. Moterų apatinių drabužių kolekcijos yra kartu žaismingos ir žavios. Be abejo, rasi ir puikių liemenėlių, tinkančių prie tavo trumpikių, stringų ar šortukų. Šio prekės ženklo gaminiai tave nustebins dėl itin plataus modelių pasirinkimo. Jaukių ir žaismingų spalvų pasirinkimas suteiks tavo gyvenimui ypatingo naujumo. Nesvarbu, kokio tipo liemenėlės ieškai – mūsų internetinėje parduotuvėje gal pasirinkti pakeliančią, kad sukurtum stulbinantį biustą, arba laisvesnį modelį, kuris suteikia daug laisvės judėti.