Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
 Prekių ženklų antraštė
Visi produktai iš TAMARIS901

Tamaris produkcija žavi daugybę

Vokiečių prekės ženklas Tamaris žinomas visame pasaulyje (jo atstovybės įsikūrusios 70-yje šalių), visų pirma, dėl aukštos kokybės avalynės. Tačiau, šios kompanijos gerbėjai vertina ne tik nepriekaištingą produkcijos kokybę ir avėjimo komfortą. Juos traukia originalūs sprendimai ir dizaino naujovės. Kiekviena Tamaris kolekcija tampa įvykiu šio prekės ženklo mėgėjams. Ir tai nė kiek nestebina, žinant, kad Tamaris sujungia savo gaminiuose patogumą, išskirtinę vokišką kokybę ir nepriekaištingą stilių. Kita vertus, jeigu nuspręsi įsigyti šios įmonės produkcijos, tave nustebins taip pat ir šiuolaikiškas kompanijos požiūris į mados pasaulyje siaučiančius vėjus. Galima drąsiai teigti, kad Tamaris yra puikiai juos įvaldęs. Galbūt dėl to ši kompanija yra girdėta daugeliui bent kiek mada besidominčių pirkėjų. Na, o Vokietijoje apie ją žino 90 procentų pirkėjų moterų, nuo 20 iki 49 metų. Tad nėra ko stebėtis šių mados namų populiarumu, jeigu jie geba patraukti skirtingo amžiaus ir interesų pirkėjus.

Kuo išskirtinė Tamaris produkcija?

Kiekvieną sezoną Tamaris sukuria visą aibę skirtingų avalynės modelių, iš kurių kiekvienas mūsų galime išsirinkti porą kone kiekvienam gyvenimo atvejui. Tiek norint spindėti kaip tikroms mados ikonoms, tiek teikiant pirmenybę klasikai ar aktyviam gyvenimo būdui. Tamaris turi ką tau pasiūlyti, kad ir ką pasirinktum. Klasikiniai firmos modeliai išsiskiria elegancija ir solidumu, bei idealiai tinka dalykiniam stiliui pirmenybę teikiantiems pirkėjams. Tačiau, klasikinius Tamaris gaminius galima puikiai pritaikyti ir šventinėms progoms. Jeigu, vis dėlto, norėtum kažko šiuolaikiškesnio nei universalioji klasika, kompanijos dizaineriai pasiruošę nustebinti ir tave. Siūlydami drąsiausius stiliaus sprendimus, įkūnijančius netikėčiausias dizainerių fantazijas. Tai gaminiai pirkėjams, kurie, visų pirma, nori rengtis pagal naujausias mados tendencijas. O, galbūt tau už viską svarbiau jaustis patogiai, gyvenant pašėlusiu didmiesčio ritmu? Tuomet, pasižvalgyk jų aktyviam gyvenimo būdui pritaikytų gaminių asortimente. Sportiniai bateliai ir laisvalaikio avalynė – tai, kas tave maloniai nustebins!

Tamaris sėkmės paslaptis

Tamaris prekės ženklas buvo įsteigtas Vokietijoje septintojo dešimtmečio pabaigoje. Nedidelė avalynės parduotuvė kone iš karto užsitarnavo net ir pačių išrankiausių vokiečių damų pagarbą ir lojalumą. Tokia žaibiška sėkmė steigėjus įkvėpė išplėsti savo verslą. Greitai kompanija tapo žinoma visos Vokietijos mastu ir pradėjo pergalingą žygį Europos rinkoje. Jų sėkmės paslaptis neatsiejama nuo naujausių technologijų diegimo avalynės gamybos procese bei drąsių stiliaus sprendimų, kuriuos Tamaris talentingai derina su nesenstančia klasika. Turbūt daugeliui mūsų, jeigu bent kartą avėjome šios įmonės batus, teko pajusti nepakartojamą komforto jausmą. Tai dar viena Tamaris sėkmės dominančių. Kalbame apie įmonės gaminamai avalynei taikomą Antishokk technologiją, kuri leidžia kojai jaustis maksimaliai patogiai, net avint aukštakulnius. Tai specialiai gaminamas kulniukas, kuriame įmontuotas amortizuojantis elementas su vidiniais stabilizatoriais ir pneumatinėmis kameromis. Tu tikrai įvertinsi nepakartojamą šios įmonės siūlomos avalynės komforto jausmą.