ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5

 Prekių ženklų antraštė

WHISTLES – laikui nepavaldus rafinuotumas kiekvienai moteriai

WHISTLES demonstruoja nesenstantį rafinuotumą kartu su šiuolaikiškais akcentais, puikiai atspindinčiais naujausias moteriškų drabužių mados tendencijas. Šio prekės ženklo drabužiai yra puikiai tinkami naudoti ir biuro, ir laisvalaikio aprangai, tad, be abejo, greitai taps mėgstamiausiais drabužių spintos elementais. WHISTLES moteriškų drabužių kolekcija, turinti neutralią paletę bei pasižyminti abstrakčiais raštais, puikiai tinka derinti su pagrindiniais drabužių spintos elementais ir lengvai gali būti priderinta prie ryškių batų ir aksesuarų. Šio prekės ženklo suknelės žavi prie kūno prigludusia kašmyro medžiaga arba pakeri laisvumu ir apnuogintais pečiais. Šios suknelės taip pat puikiai dera su ilgais šarkais ar kardiganais, kuriuos irgi gali rasti WHISTLES kolekcijose. O visus gaminius patogiai ir lengvai paržvelgsi ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

WHISTLES – išreikšk savo individualumą su moderniais drabužiais

Turėdama WHISTLES sukurtų palaidinių savo drabužių spintoje, turėsi gerą pagrindą skirtingiems aprangos deriniams. Mes patariame derinti baltas ar dramblio kaulo spalvos palaidines, kurios baigiasi ties juosmeniu, su kelnėmis aukštu juosmeniu ir ryškiais aksesuarais. Plonos palaidinės trumpomis rankovėmis, puoštos masyviomis metalinėmis detalėmis, yra puikus sprendimas keliaujant tiesiai iš darbo į vakarėlį. Tiesiog pakeisk savo paprastus batelius išraiškingais aukštakulniais ir pasipuošk pora ekstravagantiškų auskarų. WHISTLES moteriškų drabužių kolekcija sumaniai žaidžia su kelnių ir sijonų apvadais, taip pat su viršutiniais drabužiais ir striukėmis, leisdama sluoksniams atsiskirti ir taip sukurdama individualų stilių, pailginantį ir vizualiai liekninantį tavo kūną. Ar tavo spintai verkiant reikia atnaujinimo? Tada esi būtent ten, kur ir reikia. Su naujais drabužiais iš WHISTLES kolekcijos stilingai papildysi savo garderobą, o įsigytus modleius galėsi dėvėti tiek laisvalaikio metu, tiek darbe.

WHISTLES – šiuolaikiško stiliaus ir elegancijos harmonija moterims

WHISTLES yra šiuolaikinės mados prekės ženklas, įsikūręs Londone. Tai – stilingos drabužių kolekcijos, skirtos užimtai, dinamiškai moteriai, kuri nori nesenstančio dizaino kūrinių, pasižyminčių rafinuotumu ir kasdiene elegancija. Šio prekės ženklo kolekcijos yra laikomos kasdieniškomis ir vis dėlto išskirtinėmis, patraukliomis, verčiančiomis tave rinktis WHISTLES septynias dienas per savaitę. Šio prekės ženklo kuriami modeliai yra tiesiog sutverti šiuolaikinei moteriai, kuri kasdien nori atrodyti stilingai, tačiau kartu išlaikyti patogumą ir paprastumą. Augant šio prekės ženklo populiarumui mados pasaulyje, WHISTLES tapo geriausių pasaulyje mados kūrėjų ir dizainerių traukos objektu, todėl kiekviena kolekcija yra išskirtinė, papildyta naujais stiliais ir išskirtiniais dizainais. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrask savo mylimiausią naują aprangą, kuri pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu.