Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Džinsiniai marškiniai233
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Džinsiniai marškiniai moterims – privalomas garderobo elementas

Universalaus ir privalomo turėti drabužio pavyzdys moters garderobe yra džinsiniai marškiniai . Šio tipo marškiniai yra demokratiški ir vis dar paklausūs, nepaisant to, kad atsirado jie mados pasaulyje jau ganėtinai seniai. Norint sukurti sėkmingą kasdieninio stiliaus įvaizdį, drabužiai turi būti parenkami atsižvelgiant į tai, kokius derinius iš jų galima sudaryti. Baziniame garderobe neturėtų būti nereikalingų drabužių, kurie patys savaime gali būti gražūs, tačiau nesuderinami su jokiais tavo turimais rūbais. Tuo tikrai neįmanoma apkaltinti džinsinių marškinių moterims. Jų universalumas ir patogumas – neginčytini šio drabužio privalumai. Vis dėlto, pastaraisiais sezonais tarp mados mėgėjų iškilo klausimas – ką derinti prie moteriškų džinsinių marškinių? Kaip jau ir minėjome, jie yra itin universalūs, tad derinti juos gali tiek su džinsais, tiek su laisvalaikio tipo kelnėmis ar įvairių modelių sijonais. Tik neapsirik: džinsų ir džinsinių marškinių atspalviai neturėtų būti kone vienodi, geriau vadovaukis kontrasto principu.

Džinsiniai marškiniai – stilinga laisvalaikio apranga

Džinsiniai marškiniai moterims , kaip ir kita laisvalaikio ir kasdieninio stiliaus apranga, turėtų susilaukti pakankamai tavo dėmesio. Mes net neabejojame, kad eidama į darbą ar kitomis svarbesnėmis progomis, visada stengiesi atrodyti nepriekaištingai. Tačiau, ar kada susimąstei, kad tai yra itin svarbu ir kasdienybėje? Džinsiniai marškiniai gali padėti tau išpildyti šį stiliaus reikalavimą. Rūpinkis savimi! O tai padaryti tau padės garsių prekės ženklų produkcija, kuria prekiauja ABOUT YOU internetinė parduotuvė. Dizaineriai kiekvieną sezoną siūlo vis daugiau naujų džinsinių marškinių moterims modelių bei derinių, kurie inkorporuoja šį garderobo elementą. Todėl nemanyk, kad tai, viso labo, nereiklus drabužėlis, jau seniai išėjęs iš mados, o įvaizdžiai, kuriami, jį naudojant, tinka tik retro stiliaus vakarėliams. Juk džinsinis audinys – nemirtingas! Norint susikurti puikų įvaizdį, dėvint denimo marškinius, tau tereikia susipažinti su šiuolaikinių mados dizainerių nuomone, taip pat pažvelgti į džinsinius marškinius kitu kampu, ir turėsi šimtus šviežių idėjų! Kelias idėjas, kaip pasirinkti džinsinius marškinius teisingai, pateikiame žemiau.

Džinsiniai marškiniai moterims – kaip pasirinkti teisingai?

Svarbiausia, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis džinsinius marškinius , yra medžiaga. Džinsinis audinys gali būti beveik nesvarus, labai plonas arba tankus ir šiurkštus. Pasirinkimą lemia sezonas, kuriuo planuoji dėvėti šį drabužį. Ploni audiniai skirti vasarai, storesni – rudeniui ar pavasariui. Pagrindinis dalykas renkantis pastaruosius (šiltesnius variantus), yra nepainioti marškinių su striuke. Striukės atrodo ir yra dėvimos visiškai kitaip. Antras svarbus parametras yra spalva. Apie ją jau šiek tiek kalbėjome, kai aptarėme marškinių ir džinsų derinimą, bet dabar – apie kai ką kita. Pravartu (kaip ir beje, renkantis bet kurį kitą drabužį) papildomai atsižvelgti ir į savo spalvinį tipą. Trumpai paminėsime tik tiek, kad tamsiaplaukėms tinkamesni šviesiai mėlynos spalvos džinso atspalviai, o šviesiaplaukės gali rinktis ir visiškai tamsų audinį. Beje, ir šviesūs atspalviai joms neužginti, tik reikėtų rinktis turkio ar „purvinos“ melsvos variantus.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG