VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5

Sportinio tipo sandalai moterims30

Peržiūrėjai visas kategorijos Sportinio tipo sandalai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Lauko batai

Sportinės basutės: ypatybės ir pranašumai

Stilingos ir patogios sportinės basutės yra avalynė, be kurios neįsivaizduojama šiuolaikinių moterų ir merginų, mėgstančių žygius pėsčiomis, keliones ir aktyvų gyvenimo būdą, batų lentyna. Dizainas ir medžiagos, iš kurių gaminama šio tipo avalynė, yra pritaikyti didesniam krūviui, patiriamam važinėjant dviračiu, vaikščiojant ilgus atstumus ar kopiant kalnuotu reljefu, ir kitoms, įprastai avalynei nepriimtinoms, sąlygoms. Sportinės basutės leidžia lengvai kulniuoti tiek lietingu, tiek karštu oru. Dar keli tokio apavo privalumai: jis užtikrina gerą oro pralaidumą, leisdamas odai kvėpuoti ir pašalindamas pėdų odos sudirgimo galimybę; dėl minkštų medžiagų, iš kurių yra gaminamos, ir ergonomiškos formos, tokios basutės nenutrina kojų; jos labai tvirtai laikosi ant pėdos, panaikindamos trauminių situacijų tikimybę. Be to, tokių basučių padas dažniausiai yra grubesnis, neslystantis. Tai užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi ir, vėlgi, garantuoja stabilumą.

Sportinės basutės – trumpa evoliucijos istorija

Be abejo, sportinės basutės moterims smarkiai skiriasi nuo savo pirmtakių – basučių, kurios išpopuliarėjo 1920-aisiais. Tačiau žinoti, kaip gi vystėsi ši avalynė ir kodėl ji tapo stilingu garderobo akcentu, yra gana įdomu. Minėtais metais basučių dizainas, konstrukcija, medžiagos ir gamybos technologija patyrė didelių pokyčių bei sukėlė savotišką batų mados revoliuciją. Jos tapo ne tik paplūdimio, bet ir miesto stiliaus dalimi. Jas pradėta dėvėti išeigai. Išsiplėtė pritaikymo skirtingiems drabužių stiliams galimybės. Čia svarbus vaidmuo teko garsioms kino žvaigždėms, taip pat hipių subkultūros gerbėjams. Štai, prabėgo šimtmetis, o basutės ir toliau nenužengia nuo podiumų ir jau transformavosi į skirtingų stilių kategorijas. Beje, būtume ne iki galo sąžiningi, nepaminėdami, kad basučių tipo avalynė – viena seniausių istorijoje. Karšto klimato šalyse šios avalynės protėviai – sandalai – saugodavo gyventojų kojas dar prieš dešimtis tūkstančių metų, o dabar jos yra madingo garderobo „must have“ elementu.

Kodėl verta įsigyti moteriškas sportines basutes?

Klausimas, kodėl moteriškos sportinės basutės turėtų atsirasti kiekvienos moters ir merginos spintoje, yra daugiau retorinis. Atsakymas paprastas – jos ne „turėtų“, o „privalo“ papildyti tavo garderobą. Tai yra patogus ir madingas apavas, leidžiantis atsisakyti būtinybės avėti elegantiškus, tačiau kartais nepraktiškus batus kasdieninėse situacijose. Be abejo, į teatrą su jomis nenueisi, tačiau beveik visur kitur jas įmanoma pritaikyti. Sportinių sandalų dizainas leidžia pasirinkti modelį ne tik spalvos, bet ir formos atžvilgiu. Kai kurie modeliai yra panašūs į sportinius batelius ar atvirus kedus, o kiti – į šlepetes ir paplūdimio basutes. Kurį variantą pasirinkti, priklauso nuo tavo asmeninių nuostatų. Kad ir ką pasirinktum iš ABOUT YOU siūlomo asortimento, galėsi būti užtikrinta išsirinktų basučių kokybe ir džiaugsiesi gražiu dizainu. Tai nenuostabu, žinant, kad mes atstovaujame garsiausiems pasaulio prekės ženklams, kuriems kokybė ir puikus stilius yra svarbiausi kriterijai. Lygiai, kaip ir mums.