Sportiniai maudymosi kostiumėliai49
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
mėlyna Nike Swim Sportinis maudymosi kostiumėlis: priekis

Nike Swim

44,90 EUR
Galimi dydžiai: S, M
pilka ROXY Sportinis maudymosi kostiumėlis: priekis
Tvaresnis

ROXY

57,90 EUR
Galimi dydžiai: L
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Sportiniai maudymosi kostiumėliai plaukimui

Norint išmokti geriau plaukti ar palaikyti puikią plaukikės formą reikalinga tinkama apranga – sportiniai maudymosi kostiumėliai. Pasak gydytojų, plaukimas padeda palaikyti gerą emocinę ir fizinę savijautą, sveikatą, tačiau, kad būtų daugiau naudos nei žalos plaukimas turi būti taisyklingas. Jo išmokti galima daugybėje baseinų visoje Lietuvoje, konsultuojantis su plaukimo instruktoriumi. Jeigu norėtum patobulinti savo plaukimo įgūdžius, pasiruošk pliuškentis baseine bent vieną kartą per savaitę. Prieš tai pasirūpink reikalingu inventoriumi – sportiniu maudymosi kostiumėliu, baseino šlepetėmis. Toliau bus atsakoma į klausimus, koks maudymosi kostiumėlis geriausiai tinka dėvėti baseine ir kuo skiriasi sportiniai nuo pliažui skirtų. Sužinojusi skirtumus galėsi išsirinkti sau tinkamiausią aprangą, su kuria jausiesi patogiai ir gražiai plaukdama.

Kokybiški sportiniai maudymosi kostiumėliai

Pagrindinis skirtumas tarp pliažui ir baseinui skirtų maudymosi kostiumėlių – tai jų patvarumas. Pliažui skirta apranga dar vadinama mados linijos maudymosi drabužiais. Jie dažnai būna labai spalvingi, papuošti raišteliais, metalinėmis detalėmis, su liemenėlės įdėklais. Vis tik ši apranga nėra atspari chlorui, kuris naudojamas baseinų dezinfekcijai. Sportiniai maudymosi kostiumėliai dažniausiai gaminami naudojant naujausias, specialias technologijas, todėl jie yra tvirtesni, pagaminti iš specialių medžiagų. Pagal įstatymus, visų viešai naudojamų baseinų vanduo turi būti dezinfekuojamas. Nustatyta, kad baseine turi būti 1,0-3,0 miligramų litre vandens aktyvaus chloro liekanų. Toks vanduo greičiau pažeidžia maudymuisi skirtus drabužius. Sportinių maudymosi kostiumėlių gamintojai puikiai supranta, kad drabužiai bus dėvimi chloruotame vandenyje, todėl stengiasi gaminti juos iš tvirtų, atsparių medžiagų. Svarbu, kad sportiniai maudymukai idealiai priglustų prie kūno ir sumažintų vandens pasipriešinimą, todėl gamintojai jų nepuošia jokiais metaliniais elementais.

Sportinių maudymukų prekės ženklai

Sportinė plaukimo apranga būna vientisa arba dviejų dalių. Net ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlis idealiai priglunda prie kūno, todėl kokį rinktis – tik moters skonio reikalas. Ant kai kurių sportinių maudymukų būna pažymėta, kad jie atsparūs chlorui. Taip pat gali būti ženklai „UV Protection“ – nepraleidžiantis ultravioletinių spindulių, „Quick Dry“ – greitai džiūstantis. Banglenčių sportui skirti maudymosi kostiumai paprastai būna aptempiantys visą kūną, puikiai priglundantys, geresnės kokybės, bei pralaidūs orui. Moterys, dėvinčios sportinius maudymosi kostiumėlius, gali nebijoti, kad nukris petneša ar atsiriš raišteliai, ši apranga leidžia 100 % susikaupti ties svarbiausiu tikslu – plaukimu. Jeigu ruošiesi į baseiną, nori nevaržomai maudytis ar ruošiesi užlipti ant banglentės, sau tinkamų sportinių maudymosi kostiumėlių rasi ABOUT YOU internetinėje svetainėje. Tave nustebins ir įkvėps didelis įvairių prekės ženklų plaukimo aprangos pasirinkimas vienoje vietoje. Tai ADIDAS, NIKE, PUMA, CHIEMSEE, ROXY prekės ženklai, kurie savo gaminiams garantuoja aukštą kokybę ir prieinamą kainą. Sportuok, mokykis plaukti, kelk sau naujus iššūkius ir juos įveikdama džiaukis gyvenimu ir savimi!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG