Pirštinės moterims17

Peržiūrėjai visas kategorijos Pirštinės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Aksesuarai

Pirštinės – šiltas ir populiarus aksesuaras

Nesvarbu ar dėl stiliaus ar dėl šilumos, šaltomis dienomis tikrai nesinori būti be pirštinių. Jos ne tik šildo rankas, bet taip pat suteikia tavo santūriai žiemiškai aprangai moteriškumo ir elegancijos. Kai atrasi savo mėgstamas - tau nebesinorės jų nusimauti. Kaip gerai, kad pirštinių yra ir ne tik storų pašiltintų, bet ir plonesnių modelių, kuriuos gali mūvėti ne tik žvarbiomis žiemos dienomis, kaip antai storas kumštines pirštines, bet taip pat ir lietingą, vėsią rudens dieną.

Kaip rasti tinkamas moteriškas pirštines

Ką reikia žinoti, norint išsirinkti tinkamas pirštines? Pirmiausia, didį. Pirštinės turi būti prigludusios prie rankos, bet taip pat pakankamai didelės. Oras tarp tavo rankos ir pirštinės medžiagos veikia kaip šilumą sulaikantis izoliatorius, be to, tinkamo dydžio modelis nevaržo judesių. Pirštinės moterims paprastai būna S, M ir L, arba 7, 7.5, ir 8 dydžių. Jei turi dideles ir stiprias plaštakas, tau turėtų tikti dydis L arba 8. Daugumai moterų tinka dydis M arba 7.5, o jei tavo rankos kiek mažesnės, tau turėtų tikti dydis S arba 7. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali matyti tiek europietiškus, tiek ir gamintojo naudojamus dydžius, todėl tau bus ypač lengva rasti tinkamo dydžio pirštines. O jei užsisakytas modelis vis dėl to netiks, galėsi jį nemokamai grąžinti.

Spalvų įvairovė neleis pradingti minioje

Dauguma prekių ženklų siūlo ryškiaspalves pirštines. Be klasikinės juodos ar pilkos, tu gali rasti šį šiltą aksesuarą taip pat ir violetinės, mėlynos ar raudonos spalvos. Pilkomis rudens dienomis šios spalvos tikrai padės išsiskirti iš minios. Tačiau nepamiršk, kad pirštinių spalva turėtų derėti prie tavo aprangos: tos pačios spalvos arba panašaus atspalvio šalikas padės tau sukurti harmoningą įvaizdį.

Iš kurios medžiagos pagamintos pirštinės geriausios?

Šis klausimas neturi universalaus atsakymo. Jei mėgsti eleganciją, tau turbūt labiausiai tiks natūralios odos pirštinės. Natūrali oda spinduliuoja nuosaikiu rimtumu ir gali būti derinama su bet kuriuo aprangos stiliumi. Be to, oda puikiai sulaiko šilumą ir yra patogi dėvėti. Jei taupai pinigus, pirštinės iš odos imitacijos yra gera alternatyva. Jos tokios panašios į natūralios odos pirštines, kad sunku atskirti, tik neturi natūraliai odai įprastų paviršiaus nelygumų. Nepaisant to, odos imitacijos pirštinės siūlo puikų kainos ir kokybės santykį ir yra ypač ilgalaikės.